AFC: آزمون قهرمان ایران بود/ فیفا: گل سردار تفاوت را رقم زد

AFC: آزمون قهرمان ایران بود/ فیفا: گل سردار تفاوت را رقم زد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) پس از برتری یک بر صفر تیم ملی ایران مقابل عراق نوشت: سردار آزمون در پیروزی فوق‌‌العاده ایران مقابل عراق قهرمان بود تا این تیم به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی 2022 قطر برسد. این پیروزی، بازگشتی فوق‌العاده برای تیم ملی رقم زد که در هر چهار بازی باقیمانده خود پیروز شد و در مسیر سومین صعود متوالی به جام جهانی قرار گرفت.

بازی برای هر دو تیم درگیرانه آغاز شد، اما فشار روی ایران بود که به پیروزی نیاز داشت و همه چشم‌ها به آزمون و طارمی بود که در آمادگی بالایی قرار دارند. ثبات ایران در دقیقه 35 نتیجه داد و احسان حاج‌صفی با فرار از تله آفساید، توپ را به آزمون رساند تا او گل ایران را به ثمر رساند. عراق فرصت بازگشت به بازی را داشت که ضربه سر احمد ابراهیم روی ضربه کرنر، قدرت لازم را برای گشودن دروازه ایران نداشت.

آزمون و طارمی در جلوی زمین همچنان به عراق فشار آوردند و آزمون فرصت گلزنی خوبی داشت که نتوانست مجدداً دروازه عراق را باز کند. ایران صدرنشین گروه C شد و به مرحله پایانی صعود کرد.

همچنین صفحه توئیتری مسابقات جام جهانی که زیر نظر سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اداره می‌شود، درخصوص این بازی نوشت: گل آزمون در نیمه نخست، تفاوت را رقم زد و ایران با صدرنشینی گروه C به مرحله بعد رسید.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *