۵ دلیل شکست بحرین مقابل ایران از دید سایت الکوره

۵ دلیل شکست بحرین مقابل ایران از دید سایت الکوره

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در گزارش تحلیلی الکوره با اشاره به شکست 3 بر صفر تیم ملی فوتبال بحرین مقابل ایران در انتخابی جام جهانی آمده است: بحرین در خانه خودش با نتیجه 3 بر صفر مقابل ایران شکست خورد. بارزترین دلایل شکست بحرین در این بازی به این شرح است:

اول: روزنه‌های دفاعی؛ احمد نبیل و حمد شمسان در مرکز خط دفاعی بحرین هماهنگ نبودند، به همراه السید عیسی و ولید الحیام در کناره‌ها که روز آنها نبود و نتوانستند عملکرد خوبی از خودشان نشان بدهند. این درست است که توان هجومی ایران در مرکز زمین و خط حمله بسیار بالا بود، اما دفاع بحرین هم اشتباهات زیادی داشت که آنها با دریافت 3 گل هزینه این اشتباهات را پرداخت کردند.

دوم: قدرت بدنی؛ سوزا سرمربی بحرین به خوبی می‌دانست که قدرت بدنی نقطه برتری تیم ملی ایران است، با این وجود ترکیب تیم ملی بحرین بر خلاف انتظارات شاهد حضور نفراتی بود که انتظار می‌رفت از ابتدا در زمین حاضر نشوند، چرا که از نظر توان بدنی ضعیف‌تر از سایر نفرات بودند.

سوم: فقدان هماهنگی؛ مهمترین چیزی که بحرین در این بازی نداشت هماهنگی و روح جنگندگی بود که این تیم بر خلاف مسابقه اول ظاهر شد و توان ایجاد موقعیت جدی روی دروازه ایران را نداشت.

چهارم: غیبت گل زن اصلی؛ غیبت اسماعیل عبداللطیف گل زن برتر تاریخ تیم ملی بحرین از ابتدای مسابقه بسیار عجیب بود در حالی که انتظار می‌رفت سوزا از ابتدا او را در زمین قرار بدهد تا از نیرو و سرعت این بازیکن همچنان تحرکات تاثیرگذارش در زمین استفاده کند، اما بر خلاف انتظارات این بازیکن روی نیمکت حضور داشت.

پنجم؛ تعویض‌های دیرهنگام؛ سوزا دیرتر از انتظار تغییرات مورد نظر خودش را در ترکیب تیمش ایجاد کرد و به طور مثال نخستین تعویض بحرین بعد از دریافت گل اول روی داد. در حالی که سرمربی بحرین می‌توانست در آغاز نیمه دوم تغییرات خودش را اعمال کند و موجب افزایش تعداد بازیکنان و تراکم نفرات در خط میانی شود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *