۵دلیل باخت تیم ملی بحرین به ایران/تعجب از نیمکت‌نشینی بازیکن گلزن

۵دلیل باخت تیم ملی بحرین به ایران/تعجب از نیمکت‌نشینی بازیکن گلزن

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، سایت «کوره» در تحلیل خود از باخت ۳ بر صفر تیم ملی بحرین مقابل ایران به پنج دلیل اصلی اشاره کرد.

خطای خط دفاعی

احمد نبیل و حمد شمسان مدافعان میانی بحرین و سید عیسی و ولید الحیام دو دفاع راست و چپ هماهنگ نبودند. درست است که قدرت ایران در وسط و خط حمله نهفته است اما خط دفاعی بحرین اشتباهات زیادی مرتکب شد.

قدرت فیزیکی

هلیوا سوزا سرمربی پرتغالی بحرین کاملاً آگاه بود که تیم ملی ایران دارای قدرت بدنی زیادی است. با این حال برنامه‌های او در بازی دادن به بعضی از بازیکنان که پیش بینی می‌شد به خاطر اختلاف قدرت بدنی دو تیم نیمکت نشین باشند، بر خلاف انتظار بود.

عدم هماهنگی

بارزترین ویژگی تیم بحرین یعنی هماهنگی و جنگندگی در بازی با ایران غایب بود، زیرا بحرین کاملاً متفاوت از اولین تقابل بود و خطر بزرگی برای دروازه حریف ایجاد نمی‌کرد.

نیمکت نشینی گلزن تاریخی

عجیب است که اسماعیل عبداللطیف گلزن تاریخی تیم ملی بحرین در ترکیب اصلی این تیم غایب بود. همه معتقد بودند که سوزا از اسماعیل به خاطر تجربه و سرعت و توانایی اش در ایجاد موقعیت و گلزنی استفاده می‌کند اما این بازیکن نیمکت نشین بود.

تعویض دیرهنگام

سوزا در انجام تغییرات بسیار دیر عمل کرد. اولین تغییر او در مسابقه پس از گل دوم ایران بود و این مربی می‌توانست در ابتدای نیمه دوم تغییرات را ایجاد کند تا فشردگی در وسط زمین و خط حمله را بیشتر کند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *