یک هلندی، گزینه مد نظر اینتر برای جانشینی اریکسن

یک هلندی، گزینه مد نظر اینتر برای جانشینی اریکسن

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آینده حرفه‌ای کریستین اریکسن بعد از ایست قلبی‌اش در بازی تیم ملی دانمارک مقابل فنلاند در یورو 2020 در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است؛ به خصوص بعد از آنکه دستگاهی در قلب او کار گذاشته شد که مراقب بر هم خوردن ریتم ضربان قلبش باشد. طبق پروتکل‌های پزشکی سری A بازی کردن در این لیگ برای بازیکنانی که چنین وضعیتی دارند، ممنوع است و به همین دلیل احتمال دارد که ستاره اینتر دیگر نتواند به بازی در لیگ ایتالیا ادامه دهد.

در همین حال سایت کالچومرکاتوی ایتالیا نوشته است که باشگاه اینتر از هم اکنون برای جذب بازیکنانی که بتوانند جای خالی اریکسن را برایش پر کنند، دست به کار شده است و گزینه اولش هم دنی فن‌دبیک هافبک هلندی تیم فوتبال منچستریونایتد است.

فن‌دبیک 24 ساله که منچستریونایتد برای خرید او از آژاکس در تابستان سال 2020، 39 میلیون یورو هزینه کرد، در نخستین فصل حضورش در این تیم روزهای چندان درخشانی نداشت و در 36 بازی‌ رسمی‌اش در فصل گذشته که تنها 15 تای آن در ترکیب اصلی بود، فقط یک گل زد و دو پاس گل داد. بعد از آن هم که او به دلیل مصدومیت شانس بازی در یورو 2020 را از دست داد. طبق گزارش کالچو مرکاتو، منچستریونایتد برای فروش فن‌دبیک حداقل 30 میلیون یورو می‌خواهد اما ممکن است که ترجیح دهد او را به تیمی دیگر قرض دهد تا در آنجا اعتماد به نفسش را احیا کند.

تیم فوتبال اینتر , تیم ملی فوتبال دانمارک , تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس ,

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *