یورو ۲۰۲۰: ساوت‌گیت: استرلینگ انگیزه لازم برای نشان دادن توانایی‌هایش به ما را داشت

یورو ۲۰۲۰: ساوت‌گیت: استرلینگ انگیزه لازم برای نشان دادن توانایی‌هایش به ما را داشت

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرث ساوت‌گیت که تیم تحت‌هدایتش عصر امروز (یکشنبه) در  اولین بازی خود در شانزدهمین دور مسابقات جام ملت‌های اروپا در ورزشگاه ومبلی مقابل کرواسی به برتری یک بر صفر دست یافت، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» گفت: این دوست‌داشتنی است که با این برد شادی را به هواداران و مردم کشورمان دادیم. بازیکنان ما به خوبی از عهده لحظات بزرگ بازی برآمدند. آنها از همان شروع بازی بازیکنان با شور و شوق خاصی بازی کردند و خیلی زود در بازی جا افتادند.

وی افزود: لحظاتی از بازی بود که ما از آن شور و شوق افتادیم و آن به خاطر گرمای هوا بود، اما در بیشتر لحظات بازی را تحت‌کنترل داشتیم و به کرواسی خیلی فرصت گلزنی ندادیم و در مقابل روی دروازه آنها خطرناک ظاهر شدیم.

ساوت‌گیت همچنین در تمجید از هافبک 25 ساله‌اش اظهار داشت: کالوین فیلیپس بازیکنی است که درک بالایی دارد. او شروع شگفت‌انگیزی در دوران حرفه‌ای ملی‌اش داشته است. من از کالوین، همه بازیکنانم و رحیم استرلینگ خیلی راضی هستم.

سرمربی تیم ملی انگلیس در پایان در تمجید از زننده تنها گل بازی خاطرنشان کرد: رکورد گلزنی استرلینگ عالی است و باید به او ایمان داشته باشیم و فکر می‌کنم رحیم انگیزه لازم برای نشان دادن توانایی‌هایش به ما را داشت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *