یواخیم لو: گورتسکا احتمالاً به بازی با فرانسه نخواهد رسید/ کروس شخصیت اصلی در برنامه‌های تاکتیکی ماست

یواخیم لو: گورتسکا احتمالاً به بازی با فرانسه نخواهد رسید/ کروس شخصیت اصلی در برنامه‌های تاکتیکی ماست

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو در آستانه دیدار دوستانه فردا شب (دوشنبه) شاگردانش با لتونی در شهر دوسلدورف آلمان گفت: مانول نویر فردا بازی خواهد کرد که این صدمین بازی‌ ملی‌اش خواهد بود. این عدد خیلی خیلی خاص است. برای بازی فردا تغییرات کمی خواهیم داشت. در مورد ترکیب تیم برای بازی با فرانسه (اولین بازی در یورو 2020) هم تا هفته آینده تصمیم‌گیری نخواهیم کرد.

وی همچنین در مورد وضعیت هافبک تیمش که در هفته‌های پایانی بوندس‌لیگا مصدوم شد، اظهار داشت: گورتسکا هنوز نتوانسته است به طور کامل در تمرینات گروهی شرکت کند. او چند روز دیگر برای ریکاوری کامل زمان نیاز دارد و ممکن است یک هفته دیگر به تمرینات تیمی بازگردد. لئون احتمالاً به بازی اول ما در یورو که مقابل فرانسه است، نخواهد رسید.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان درباره سیستم بازی تیمش هم خاطرنشان کرد: ما در این زمینه انعطاف‌پذیری لازم را داریم. ما باید خودمان را برای هر اتفاقی در جریان بازی‌ها  آماده کنیم.

یواخیم لو در پایان راجع به هافبک رئالی تیمش گفت: تونی کروس بدون هیچ مشکلی بیماری کرونا را پشت سر گذاشت. او شخصیت اصلی در برنامه‌های تاکتیکی ماست.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *