یواخیم لو: می‌توانیم باخت‌مان به فرانسه را در بازی‌های بعدی جبران کنیم/ بدشانسی آوردیم

یواخیم لو: می‌توانیم باخت‌مان به فرانسه را در بازی‌های بعدی جبران کنیم/ بدشانسی آوردیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان در پایان بازی خانگی سه‌شنبه ژرمن‌ها برابر فرانسه در گروه F رقابت‌های یورو 2020 که با گل به خودی متس هوملس یک بر صفر به سود خروس‌ها پایان یافت، گفت: یک بازی بی‌نهایت سنگین را پشت سر گذاشتیم. ما هر کاری که می‌توانستیم انجام دادیم و تا آخرین دقیقه بازی جنگیدیم. نمی‌توانم به خاطر این شکست، تیمم را مقصر بدانم. بازیکنان ما در تمام دوئل‌های انفرادی به خوبی جنگیدند. چیزی که ما در این بازی کم داشتیم ضربه آخر دقیق در یک سوم دفاعی حریف بود.

سرمربی ژرمن‌ها که آخرین تورنمنت خود را در کنار این تیم تجربه می‌کند، افزود: ما در صحنه گل به خودی که دریافت کردیم بدشانس هم بودیم. برای متس دفع آن توپ بسیار سخت بود. با این حال سعی کردیم که به بازی برگردیم و توپ را به جناحین بردیم. این برنامه بازی ما بود چون می‌دانستیم که فرانسه تیم یکدستی است و نفوذ به خط دفاعی آن از مرکز بسیار سخت است. ضدحملات فرانسوی‌ بسیار سرعتی و خطرناک و ما نمی‌توانستیم جلوی تمام ضدحملات‌شان را بگیریم.

لو در پایان تصریح کرد: از فردا تمرینات‌مان را از سر می‌گیریم و روی یکسری چیزها بیشتر کار خواهیم کرد. درست است که باختیم، اما باید به فکر بازی بعدی باشیم. همه ما بابت این نتیجه ناراحتیم، ولی هنوز اتفاقی نیفتاده است. هنوز دو بازی دیگر داریم که می‌توانیم در آنها این باخت را جبران کنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *