یزدان‌دوست: مقابل استقلال یک لحظه فکر کردم زنده می‌مانم یا نه/ داور در حد این بازی نبود

یزدان‌دوست: مقابل استقلال یک لحظه فکر کردم زنده می‌مانم یا نه/ داور در حد این بازی نبود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

رضا یزدان‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص اتفاقاتی که منجر به خروجش از زمین شد، گفت: در نیمه اول احساس کردم قلبم درد گرفته و تصور می‌کردم به خاطر حلقه‌های جی پی اس است. در نیمه دوم که به زمین آمدیم فشار قلبم بیشتر شد و در  تنفس به مشکل خوردم. یک لحظه فکر کردم بهتر هستم ولی دوباره فشار بیشتر شد و دیگر خیلی سخت نفس می‌کشیدم و چشمانم سیاهی‌ می‌رفت.

مدافع پدیده ادامه داد: در تعطیلی مسابقات لیگ برتر درگیر بیماری کرونا بودم و فقط دو روز مانده به بازی به تمرینات اضافه شدم. طبق تشخیص کادر فنی نیاز بود که بازی کنم و فشار زیادی به من وارد شد. در آن لحظه به هیچ چیزی فکر نمی‌کردم و تمام فکرم این بود که آیا زنده می‌مانم یا خیر؟ خدا را شکر می‌کنم که اتفاق بدی نیفتاد و الان شرایط بهتری دارم.

یزدان‌دوست درخصوص شکست 2 بر صفر برابر استقلال در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: بازی بسیار خوبی انجام دادیم و همه دیدند که مستحق باخت نبودیم چون موقعیت‌های خوبی را به دست آوردیم. از قضاوت داور اذیت شدیم و داور در حد این بازی نبود. داور از دقیقه یک روی مخ ما بود و حتی خطاهای 70 به 30 را هم به سود استقلال سوت می‌زد. صحنه‌ای در این بازی دیدم که تا حالا تجربه نکرده‌ بودم. تیم ما صاحب یک اوت دستی شد که استقلالی‌ها اعتراض کردند و داور بعد از این اعتراض سوت کرد و اوت را به نفع استقلال گرفت. من تا حالا چنین صحنه‌ای را ندیده بودم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *