گونش: ایتالیا تیم برتر میدان بود و اشتیاق بیشتری برای کسب پیروزی داشت

گونش: ایتالیا تیم برتر میدان بود و اشتیاق بیشتری برای کسب پیروزی داشت

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سنول گونش سرمربی تیم ملی ترکیه پس از باخت 3 بر صفر شاگردانش مقابل ایتالیا در بازی افتتاحیه یورو 2020 به شبکه TRT Sport گفت: در بازی اول ما رقیب تیم میزبان بودیم. انتظار داشتیم این بازی یک بازی خوب از آب درآید و امیدوار بودیم که بتوانیم راهی برای مقابله با سبک بازی حریف پیدا کنیم اما حریف برتر از ما بود. سعی کردیم بازی را کنترل کنیم به خصوص در نیمه اول اما نتوانستیم فشاری که ایتالیا می‌آورد را تحمل کنیم. زمانی که حریف صاحب توپ می‌شد، دیگر به آسانی نمی‌توانستیم آن را پس بگیریم. در نیمه نخست به هر نحوی شد توانستیم بازی را اداره کنیم اما در نیمه دوم بعد از گلی که خوردیم، کنترل بازی از دست‌مان خارج شد. ایتالیا واقعاً تیم برتر میدان بود.

گونش افزود: ما هر باری که از فاز دفاعی خارج می‌شدیم، توپ را لو می‌دادیم. حریف تیمی بود که به مراتب آماده‌تر از ما بود و همین باعث شد که ما نتوانیم بازی همیشگی‌مان را ارائه دهسم، ضمن اینکه اشتیاق ایتالیا برای کسب پیروزی در خاک خودش بیشتر بود.

گونش درباره شانس تیمش برای صعود از مرحله گروهی گفت: امیدوار بودیم که با پیروزی برابر رقیبی قدرتمند، روحیه‌ای خوب برای ادامه رقابت‌ها کسب کنیم اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد. با این حال هنوز دو بازی دیگر پیش رو داریم و می‌خواهیم آنها را ببریم. داستان هر بازی با دیگر متفاوت است. من امیدوارم که در بازی برابر ولز بتوانیم تفکرات دفاعی‌مان را در زمین مسابقه پیاده و نمایشی خوبی ارائه کنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *