گورتسیکا: زنیت ۳ میلیون یورو به آزمون بدهد می‌ماند / پس از ۲ سال او را به قطر می‌فروشند

گورتسیکا: زنیت ۳ میلیون یورو به آزمون بدهد می‌ماند / پس از ۲ سال او را به قطر می‌فروشند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسپورت ویکند روسیه، تیمور گورتسیکا درباره سردار آزمون که این روزها مورد توجه برخی تیم‌های اروپایی قرار گرفته، گفت: فکر نمی‌کنم باشگاه زنیت در جستجوی بازیکنی به جای سردار آزمون باشد. پست این بازیکن بسیار گرانقیمت است و جذب بازیکن جایگزین آسان نیست. بازیکنی که در طول فصل بتواند بیشتر از 15 گل بزند گران است.

این مدیر برنامه مشهور فوتبال روسیه افزود: زنیت با توجه به داشتن منابع مالی می‌تواند سردار آزمون را به ماندن متقاعد کند. کافیست 3 میلیون یورو دستمزد سالیانه به او بپردازند و می‌ماند. در دیگر لیگ‌های اروپایی آزمون نمی‌تواند بیشتر از 1.5 میلیون یورو دستمزد بگیرد. آیا چنین بازیکنی می‌خواهد از نظر مالی تنزل کند؟ فکر نمی‌کنم. اگر باشگاه برجسته‌ای در اروپا بود که حاضر به پرداخت چنین دستمزدی به آزمون می‌شد بدون شک مذاکره‌ای میان طرفین صورت می‌گرفت. موضوع مهم این است که چنین پیشنهادی وجود ندارد. اگر این چنین بود بدون تردید با درخواست مدیر برنامه‌اش زنیت را ترک می‌کرد.

تیمور گورتسیکا سپس اظهار داشت: لیگ برتر روسیه جایی برای خرید بازیکنان گرانقیمت نیست. چنین بازیکنانی در صورت خریده شدن با قیمت زیادی همیشه مشکل سازگاری با تیم جدیدشان دارند. حتی در مورد پیشنهاد سویا به آزمون اطمینان ندارم. باشگاه ابتدا باید بازیکنی را بفروشد و سپس آزمون را بخرد. آزمون به سنی نزدیک می‌شود که می‌توانند او را پس از 2 سال به قطر بفروشند. به نظرم آزمون برای زنیت یک بازیکن بسیار باکیفیت محسوب می‌شود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *