کونته: فصل آینده ناخواسته مجبورم استراحت کنم/ تماشای حادثه هولناک اریکسن حالم را بد کرد

کونته: فصل آینده ناخواسته مجبورم استراحت کنم/ تماشای حادثه هولناک اریکسن حالم را بد کرد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته سرمربی پیشین تیم فوتبال اینتر پس از استعفا از این تیم، تا یکقدمی نیمکت تاتنهام رفت، اما در نهایت با این تیم به توافق نرسید و فصل آینده به جای نیمکت باید از روی کاناپه خانه‌اش بازی‌های فوتبال را تماشا کند. کونته در فصل گذشته به اینتر کمک کرد که بعد از 11 سال قهرمان سری A شود، اما او پس از اطلاع از برنامه‌های باشگاه برای فروش برخی از ستاره‌های تیم برای جبران کسری بودجه تصمیم به جدایی گرفت و باشگاه هم با خواسته‌اش موافقت و سیمونه اینزاگی سرمربی سابق لاتزیو را جانشین او کرد. طبق توافق دوجانبه‌ میان اینتر و کونته، این مرد ایتالیایی اجازه ندارد در این فصل هدایت یک تیم ایتالیایی را برعهده بگیرد.

کونته به رادیو آنچواسپورت ایتالیا گفت: سال پیش رو برای من سالی خواهد بود که در آن مطالعه خواهم کرد و بررسی برخی شرایط خاص خواهم پرداخت. من می‌خواهم از این وضعیت ناخواسته بیشترین استفاده را انجام دهم، اما مشکلی نیست. من از این فرصت برای وقت گذراندن در کنار خانواده‌ام و تماشای فوتبال استفاده خواهم کرد. من همیشه درگیر فوتبال خواهم بود و زندگی‌ام با آن ادامه خواهد داشت.

موضوع دیگری که کونته به آن پرداخت ایست قلبی کریستین اریکسن در جریان بازی اخیر تیم ملی دانمارک برابر فنلاند در یورو 2020 بود.

کونته درباره شاگرد سابقش در اینتر هم گفت: هنگام تماشای آن لحظات هولناک من تنهام بودم. در دنیای فوتبال، دیدن چنین اتفاقاتی باعث می‌شود که شما احساس بدی پیدا کنید. من این شانس را داشتم که با کریستین کار کنم و به همین دلیل دیدن افتادن او روی زمین با چشمان باز، حالم را بد کرد و واقعاً شوکه شده بودم. خوشحالم که الان حالش خوب است، چون این مهمترین چیز است. من از همه هم‌تیمی‌هایش او به خاطر کاری که برای اریکسن انجام دادند، تشکر می‌کنم. امیدوارم که کریستین آرامش خودش را حفظ کند و این روزها را در کنار خانواده‌اش به خوشی سپری کند. برای پرداختن به سایر چیزها وقت هست. سلامتی از فوتبال مهمتر است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *