کنعانی‌زادگان: دوست داریم اسکوچیچ سال‌ها در تیم ملی بماند

کنعانی‌زادگان: دوست داریم اسکوچیچ سال‌ها در تیم ملی بماند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدحسین کنعانی‌زادگان در حاشیه حضور اعضای تیم ملی فوتبال در سالن همایش‌های صداوسیما در مورد اینکه آب و هوای بحرین برای ملی‌پوشان چطور بود، اظهار داشت: وضعیت آب و هوایی بحرین کمی بهتر از کیش بود و رطوبت آنچنانی نداشت. از طرفی اینکه بازی‌ها در شب برگزار می‌شد، برای ما بهتر شد. 

وی با اشاره به جو صمیمانه بین بازیکنان تیم ملی تصریح کرد: بیشتر بازیکنان سال‌ها کنار هم بازی کرده‌اند، از تیم‌های ملی پایه گرفته تا بزرگسالان و شناخت کافی از هم داشتند. مربی خیلی خوبی هم به تیم ملی اضافه شد و خیلی چیزها از او و دستیارانش یاد می‌گیریم. 

مدافع تیم ملی فوتبال در مورد بحث ادامه همکاری فدراسیون فوتبال با اسکوچیچ گفت: این مسائل به من مربوط نمی‌شود، اما اسکوچیچ زحمت کشید. ما کنار او خیلی چیزها یاد گرفتیم و دوست داریم سال‌ها کنار تیم ملی باشد. چیزی که ما دیدیم، تلاش کادر فنی برای شاد کردن مردم بود که خدا را شکر این اتفاق افتاد. 

کنعانی‌زادگان در پاسخ به این سؤال که کدام بازی برای تیم ملی ایران سخت بود، گفت: همه بازی‌ها برای ما سخت بود و نمی‌توانیم بگوییم یک بازی از بازی دیگر سخت‌تر بود. همه می‌خواستند با تمام قوا برابر ایران قرار بگیرند که خوشبختانه توانستیم با بازی‌های خوب نتیجه بگیریم. 

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که برای مرحله بعدی انتخابی جام جهانی دوست دارند با چه تیم‌های همگروه شوند، تأکید کرد: برای تیمی که می‌خواهد به جام جهانی برود، فرقی نمی‌کند کدام تیم برابرش قرار بگیرد. 

اسکوچیچ: خوشحالی مردم ایران باعث افتخار من است/ ما تنها یک گام برداشته‌ایم

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *