کلارک: انتقادات از ما بعد از باخت‌مان به چک غیرمنصفانه بود/ خوشحالم که گیلمور ما را سرافکنده نکرد

کلارک: انتقادات از ما بعد از باخت‌مان به چک غیرمنصفانه بود/ خوشحالم که گیلمور ما را سرافکنده نکرد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اسکاتلند استیو کلارک در آخرین بازی شب هشتم یورو 2020 موفق شد با یک تساوی بدون گل مقابل رقیب دیرینه‌اش انگلیس، اولین امتیاز خود در این رقابت‌ها را کسب کند و به صعود به مرحله بعد امیدوار شود. اسکاتلندی‌ها اما در بازی آخرشان باید کرواسی را شکست دهند تا بتوانند به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند.

کلارک پس از این بازی گفت: من فکر می‌کنم که ما بازی خوبی ارائه کردیم. این بازی نشان داد انتقاداتی که از ما به خاطر بازی قبلی‌مان (مقابل جمهوری چک) صورت گرفت، غیرمنصفانه بوده است. من می‌دانم که در تیم ما گروه خوبی از بازیکنان حضور دارند که امشب کیفیت‌شان را نشان دادند و من هم بابت همین موضوع خوشحالم. ما موقعیت‌هایی برای کسب پیروزی در این بازی داشتیم. انگلیس هم موقعیت‌هایی داشت. من فکر می‌کنم که هر دو تیم یک بازی خوب را به نمایش گذاشتند. ما طوری بازی کردیم که اگر کسی این دو تیم را نمی‌شناخت، نمی‌توانست تشخیص دهد که کدامیک از آنها مدعی حضور در مرحله نیمه نهایی رقابت‌ها هستند. هر بار که انگلیس صاحب توپ می‌شد، ما سخت این تیم را تحت فشار قرار می‌دادیم. با این حال لذت‌بخش‌ترین چیز این بود که ما با هر بار صاحب توپ شدن‌مان موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم.

سرمربی اسکاتلند با اشاره به بازی خوب بازیکن 20 ساله تیمش، بیلی گیلمور که در پایان هم به‌عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، افزود: ما می‌دانستیم او چه توانایی‌های دارد و به همین دلیل هم به وی اعتماد کردیم. این بازی بهترین فرصت برای قرار دادن او در ترکیب بود. امشب برای او رویدادی بزرگ بود و او هم ما را سرافکنده نکرد. البته در تیم ما هیچکس از بازی خوب او غافلگیر نشد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *