کریمی: درخشش مربیان جوان اتفاق خوبی در فوتبال ایران است/ رحمتی با این همه فشار نتایج خوبی گرفت

کریمی: درخشش مربیان جوان اتفاق خوبی در فوتبال ایران است/ رحمتی با این همه فشار نتایج خوبی گرفت

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

امیرحسین کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت تیم پدیده در تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت: ما چند روز استراحت کردیم و حالا دوباره در مشهد تمرینات را دنبال می‌کنیم. البته این تعطیلی‌ها اصلاً خوب نیست و فرسایشی شدن لیگ باعث می‌شد تا کیفیت بازی‌ها اُفت کند. من معتقدم که سازمان لیگ می‌توانست بازی‌ها را برگزار کند، چون خیلی از تیم‌ها تعداد نفرات ملی‌پوش‌شان به سه نفر هم نمی‌رسد و برخی از تیم‌ها اصلاً ملی‌پوش نداشتند. به‌عنوان مثال این امکان وجود داشت که بازی عقب‌افتاده ما برابر استقلال برگزار شود.

وی در مورد عملکرد تیمش در فصل جاری تصریح کرد: پدیده امسال با جدایی 12، 13 بازیکن مواجه شد، اتفاقی که ممکن است به هر تیمی آسیب بزند. از طرفی تیم ما در نیم‌فصل اول با مشکلات مالی هم مواجه بود و بحث مالکیت باشگاه هم روی تمرکز کادر فنی و بازیکنان تأثیر گذاشت. با تمامی این مشکلات، تیم ما عملکرد بدی در لیگ امسال نداشته است و می‌توانیم در ادامه لیگ به رتبه‌های بالاتر هم برویم.

کریمی با تمجید از سیدمهدی رحمتی اظهار داشت: رحمتی در اولین سال مربیگری‌اش عملکرد خوبی داشت. آقامهدی جدا از مسائل فنی باید مشکلات مالی و خیلی از مسائل دیگر را هم حل می‌کرد و به قول خودش در 20 سالی که فوتبال بازی کرد، اندازه امسال تحت فشار قرار نداشت. این مربی با این همه فشاری که روی او وجود داشت، نتایج خوبی گرفت. خوشبختانه مربیان جوان در فوتبال ما عملکرد خوبی داشته‌اند و درخشش آنها اتفاق خوبی برای فوتبال ایران است.

هافبک تیم فوتبال پدیده در ارتباط با عملکرد خودش در این فصل خاطرنشان کرد: امسال برای من سال خوبی بود و امیدوارم کادر فنی و هواداران هم از عملکردم راضی باشند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *