کربکندی: کار کمیته استیناف در پرونده باشگاه سایپا سیاسی‌بازی است

کربکندی: کار کمیته استیناف در پرونده باشگاه سایپا سیاسی‌بازی است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

رسول کربکندی عضو هیات مدیره و سخنگوی باشگاه ذوب آهن در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین شرایط تیم فوتبال این باشگاه با بیان مطلب فوق گفت: تمرینات و بازی‌های تدارکاتی خوبی در مدت تعطیلی لیگ داشتیم. هفت بازی دیگر در پیش داریم که پنج مسابقه در اصفهان برگزار می‌شود. برنامه و شرایط ادامه مسابقات برایمان بد نیست. باید بازی‌های خانگی را پیروز شویم. با دو رقیب مستقیم یعنی سایپا و نساجی هم بازی داریم. بازیکنان باید شرایط سختی که داریم را درک کنند. کمبودهایی از نظر بازیکن در تیم وجود داشت که کادر فنی سعی کرد با آمادگی و دوندگی این کمبودها را رفع کند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سئوال که چقدر به بقای این تیم در لیگ برتر فوتبال امید دارد؟ تاکید کرد: یکسری اتفاقات جدول و نتایج دیگر تیم‌ها هم به ما لطمه زده است. سه امتیازی که سایپا از بازی با پیکان گرفت، پیش بینی نشده بود. در اعلام رای آن مسابقه، عدالت رعایت نشد. سایپا سه امتیاز مفت به دست آورد و فاصله اش را با ما بیشتر کرد. به هر حال بدون امید نمی‌شود زندگی کرد و تا هفته آخر به تلاشمان ادامه می‌دهیم.

کربکندی درباره ارجاع پرونده به کمیته استیناف و سرنوشت آن یادآور شد: استیناف هنوز رای نداده است. با بعضی از اعضای فدراسیون صحبت می‌کردم. کمیته استیناف می‌خواهد جدول و نتایج بازی‌ها را در هفته‌های پایانی ببیند و بعد نظر بدهد. این اصلاً درست نیست. اگر حق است که سه امتیاز را بدهند تا همه وضعیتشان را بدانند. اگر صبر کنند و بعد رای بدهند، این سیاسی بازی است. باشگاه پیکان اعتراض کرده است. نمایندگان مردم قائمشهر و حتی اصفهان در مجلس هم پیگیر هستند ولی هنوز رای استیناف صادر نشده است.

وی همچنین از فدراسیون فوتبال بابت عدم صدور رای پرونده شکایت ذوب آهن از مهدی مهدی پور بعد از انتقال به استقلال، گفت: ما پیش از شروع فصل شکایت کردیم. الان لیگ در حال اتمام است ولی هنوز رای نداده‌اند. انتظار داریم رای این پرونده هم زودتر از سوی کمیته استیناف اعلام شود.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در پایان درباره هجمه ایجاد شده علیه پرسپولیس مبنی بر اینکه این تیم با حمایت ویژه وزیر ورزش در چهار سال گذشته قهرمان لیگ شده است، گفت: اینکه بخواهیم لیاقت یک تیم در به دست آوردن قهرمانی را به این روابط وصل کنیم، حرفه‌ای نیست. پرسپولیس به خاطر لیاقتش قهرمان شده است. البته استقلال و پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش هستند و اینکه در بعضی موارد حمایت شوند دور از ذهن نیست ولی اینکه تمام نتایج را به این مسائل ربط بدهیم، غیر حرفه‌ای است و توجیهی برای عدم نتیجه گیری تیم خودمان. قبول ندارم که این قهرمانی‌ها به حمایت وزارت ورزش بر می‌گردد.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *