کارمند باشگاه منچسترسیتی هدیه سرخیو آگوئرو را به حراج گذاشت+ عکس

کارمند باشگاه منچسترسیتی هدیه سرخیو آگوئرو را به حراج گذاشت+ عکس

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خودروی رنجروو ایوو 2016 که سرخیو آگوئرو مهاجم جدید تیم فوتبال بارسلونا دو هفته پیش هنگام ترک منچسترسیتی به قید قرعه به یکی از مسئولان تدارکات این باشگاه هدیه داد، به قیمت 26 هزار و 500 یورو در سایت ebay به فروش گذاشته شده است.

آگوئروی 32 ساله پس از 10 سال حضور در منچسترسیتی، در پایان فصل گذشته منچسترسیتی را به مقصد بارسلونا ترک کرد و برای قدردانی از دست‌اندرکاران باشگاه انگلیسی برای تمام کارمندان باشگاه یک ساعت مچی گران‌بها خرید و خودروی شخصی‌اش را هم به قید قرعه به یکی از آنها بخشید. برنده خوش‌شانس قرعه‌کشی شخصی به نام آلی مارلند یکی از مسئولان تدارکات تیم اصلی باشگاه منچسترسیتی بود. او پس از دریافت این خودرو گفت:« من رعشه گرفته‌ام. از این به بعد قرار است هر روز با یک رنج‌روور رانندگی کنم. بیشتر از این چه بگویم؟ فراموشت نمی‌کنم سرخیو. واقعاً از تو متشکرم!

تیم فوتبال بارسلونا , تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس ,

اما طبق گزارش نشریه سان انگلیس، مارلند و همسرش نیکی تصمیم گرفته‌اند به جای لذت بردن از رانندگی با خودروی اهدایی، آن را تبدیل به پول کنند و بخشی از آن را به یک مؤسسه خیریه نگهداری از کودکان بی‌سرپرست تقدیم کنند.

خودروی اهدایی آگوئرو به مارلند بسیار کم کارکرد بوده و از زمان تحویلش به این ستاره آرژانتینی در سال 2016 تا به امروز تنها 17 هزار کیلوکتر پیمایش داشته است. با این وجود مارلند و همسرش تصمیم گرفته‌اند آن را با قیمتی کمتر از مدل‌هایش مشابه‌اش به فروش برسانند و درصدی از پول فرئش آن را صرف امور خیریه کنند.

تیم فوتبال بارسلونا , تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس ,

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *