کاتانتس: عملکرد ایران نشان‌دهنده کیفیت تیم‌های قدرتمند است/ کتابی درباره حضورم در تیم ملی عراق می‌نویسم

کاتانتس: عملکرد ایران نشان‌دهنده کیفیت تیم‌های قدرتمند است/ کتابی درباره حضورم در تیم ملی عراق می‌نویسم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرچکو کاتانتس پس از شکست یک بر صفر تیم ملی عراق مقابل ایران اظهار داشت: به بازیکنانم بابت صعود تبریک می‌گویم. به تیم ایران هم بابت این پیروزی و صعود تبریک می‌گویم. آنها در نیمه اول یک موقعیت داشتند و به گل رسیدند. این نشان‌دهنده کیفیت تیم‌های قدرتمند است و متأسفانه ما همیشه روی اشتباهات خودمان گل می‌خوریم. در نیمه دوم می‌دانستیم صعود کردیم و عملکرد بهتری داشتیم، اما حریف با ضدحملات به دروازه ما می‌رسید و این طبیعی است. باید از این شکست درس بگیریم.

وی با انتقاد از شرایط شاگردانش بیان کرد: صفا هادی یک سال، علی عدنان هفت ماه و مهند علی و بشار رسن به مدت یک ماه بازی نکرده بودند. بازیکنان داخلی هم که در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بودند، خسته بودند. ما با این بازیکنان صعود کردیم و به همین دلیل خوشحالم که شش امتیاز گرفتیم. ما با این شرایط مقابل دومین تیم برتر آسیا بازی کردیم، اما این وضعیت برای مراحل پایانی کافی نیست و کار سختی خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی عراق با انتقاد از رفتار باشگاه الشرطه این کشور تصریح کرد: در عراق همه می‌خواهند قدرت خود را نشان بدهند. آنچه میان باشگاه‌ها و اتحادیه فوتبال رخ داد، بی‌نظیر بود. یکی از باشگاه‌ها در حرکتی بی‌سابقه، 9 بازیکن خود را از اردوی تیم ملی بازگرداند. داستان من با تیم ملی عراق زیبا و خنده‌دار است و کتابی در این باره می‌نویسم. باور کنید!

«آمادگی تیم ملی عراق برای مرحله بعدی به من بستگی ندارد.»، کاتانتس ضمن بیان این جمله گفت: تاریخ‌ها و فیفادی‌های محدودی وجود دارد و اگر بازیکنان را به مدت یک ماه در اختیار من بگذارند، به خوبی آماده خواهیم شد. در غیر این صورت من نیز همان شرایط و برنامه‌ها را دنبال می‌کنم و نمی‌توانم فراتر از آن کار کنم. اگر برخی بازیکنان برای باشگاه‌های خود بازی نکنند، من به دنبال گزینه‌های دیگری خواهم بود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *