چلسی قرارداد توخل را تمدید کرد

چلسی قرارداد توخل را تمدید کرد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان؛ درخواستی که توماس توخل پس از پیروزی تیمش در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر چلسی از رومن آبراموویچ مالک باشگاه داشت، محقق شد و مالک روس باشگاه قرارداد این مربی آلمانی را تا سال 2024 تمدید کرد.

توخل که تا پایان فصل آینده با چلسی قرارداد داشت، پس از قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان گفت خودش را لایق پاداشی مانند تمدید قرارداد می‌داند و اکنون رومن آبراموویچ خواسته او را محقق کرده است. توخل که در ماه دسامبر سال گذشته جانشین فرانک لمپارد شد، علاوه بر قهرمانی در اروپا، در لیگ برتر انگلیس هم آبی‌های لندن را در جمع 4 تیم برتر قرار دارد و آن را به فینال جام حذفی نیز رساند. تمامی این دستاوردها نیز مالک روس باشگاه را مجاب کرد که قراردادی جدید سرمربی سابق پاری‌سن‌ژرمن ببندد.

توخل پس از تمدید قراردادش گفت: من نمی‌توانم موقعیتی بهتر برای تمدید قراردادم را تصور کنم. من قدردان فرصتی هستم که برای کسب تجربه‌ مربیگری در چلسی کسب کردم و خوشحالم که عضوی از این خانواده می‌مانم. هنوز خیلی چیزهای دیگر مانده که باید کسب کنیم و با انگیزه فراوانی و جاه‌طلبی سعی در تحقق آنها داریم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *