چراغ سبز ژیرو برای پیوستن به میلان

چراغ سبز ژیرو برای پیوستن به میلان

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روزهایی که شایعه پیوستن اولیویه ژیرو به میلان به عنوان بازیکن آزاد شنیده می‌شود، این مهاجم فرانسوی نیز با تمجید از روسونری به این شایعه دامن زد.

ژیرو در حال حاضر در اردوی تیم ملی فرانسه خودش را برای حضور در یورو 2020 آماده می‌کند اما او نیم نگاهی هم به آینده خود در رده باشگاهی دارد.

قرارداد ژیروی 34 ساله با چلسی به پایان رسیده است و او و می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به تیمی دیگر ملحق شود و به نظر می‌رسد که میلان اصلی‌ترین مشتری اوست.

ژیرو در این باره گفت: میلان باشگاهی بزرگ است و من همیشه چندین بازیکنانش مانند مارکو فن‌باستن و آندری شوچنکو را تحسین کرده‌ام. الان اما من نمی‌‌خواهم که درباره آینده‌ام صحبت کنم، چون می‌خواهم روی یورو تمرکز داشته باشم. چلسی در ماه آوریل قراردادم را تمدید کرد و کمی بعد گفت که این کار را برای عمل به مقررات لیگ برتر انجام داده است.

طبق اعلام منابع نزدیک به ژیرو، چلسی از بند مندرج در قراردادش با ژیرو که به باشگاه اجازه تمدید یک‌طرفه قرارداد را می‌داد استفاده کرده تا این قرارداد را تا ماه ژوئن سال 2022 تمدید کند اما این تصمیم باشگاه نه برای نگه داشتن ژیرو در استمفوردبریج بلکه برای جلوگیری از انتقال او به یکی دیگر از تیم‌های لیگ برتری بوده است.

گویا با وجود این اقدام، چلسی به ژیرو ضمانت داده در صورتی که از تیمی خارجی پیشنهاد داشته باشد به او اجازه خواهد داد به عنوان بازیکن آزاد از آبی‌پوشان لندن جدا شود. بنابراین میلان برای خرید او نیازی به پرداخت پول ندارد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *