«پیش‌خور» درآمد پرسپولیس از لیگ قهرمانان/ «سرخ» ماندن با سیلی!

«پیش‌خور» درآمد پرسپولیس از لیگ قهرمانان/ «سرخ» ماندن با سیلی!

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از زمان حضور در این باشگاه تصمیم بر حفظ آرامش در ارکان مدیریتی مختلف گرفت و بر خلاف مدیران عامل پیشین سرخپوشان از مصاحبه کردن گریزان است. سمیعی به این منظور ابراهیم شکوری معاون اجرایی خود را به عنوان سخنگوی باشگاه انتخاب کرد.

شکوری نیز از هر فرصتی برای اظهار نظر در مورد مسائل باشگاه استفاده کرد. معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس نه تنها علاقه به پاسخگویی در رسانه‌های رسمی را داشت بلکه تعریف و تمجید از او و تیم مدیریتی پرسپولیس در فضای مجازی نیز برایش از اهمیت بالایی برخوردار بود.

شکوری که مأمور بود سیاست‌های باشگاه پرسپولیس را بازگو کند درباره شفافیت‌های مالی سرخپوشان ابهاماتی را ایجاد کرد تا جعفر سمیعی مجبور شود به ناچار پای سوالات خبرنگاران نشسته و درباره جزئیات مسائل مالی صحبت کند.

«پیش‌خور» درآمد پرسپولیس از لیگ قهرمانان/ «سرخ» ماندن با سیلی!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که کمتر از ۹ ماه از حضورش در این مقام می‌گذرد بیشترین وقت خود را روی پرداخت بدهی‌هایی گذاشت که هیچ نقشی در انباشته شدن آنها نداشت. او مجبور شد به خاطر بدهی به برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش با بی پولی در روزهای اول کاری روبرو شود. سمیعی که با کوهی از خواسته‌های مالی اعضای تیم روبرو شد چاره‌ای جز گرفتن قرض پیدا نکرد. قرض‌هایی که در سه مرحله دریافت شد تا پرسپولیس در پایان سال ۱۳۹۹ با وجود دریافتی ۱۱۰ میلیارد تومان از کارگزار، مبلغ ۷۵ میلیارد تومان نیز قرض بگیرد.

در واقع سمیعی و اعضای هیأت مدیره این باشگاه چاره‌ای جز گرفتن قرض نداشتند. پولی که قرار است از محل درآمد نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ و همچنین صعود از مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱ پرداخت شود.

سمیعی که شعار شفافیت مالی داده بود نه تنها درباره قرض سنگین از یک شرکت ارتباطاتی توضیحی نداده است بلکه شکوری نیز در قامت سخنگو سکوت کرده است.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در تازه‌ترین مصاحبه‌اش ضمن سرپوش گذاشتن روی این قرض و پیش‌خور کردن پاداشی که قرار بود صرف امورات باشگاه برای برنامه‌های جاری شود بار دیگر روی توجه شخصی و مدیریتی باشگاه در فضای مجازی صحبت کرده است.

قرضی که تاکنون، تنها ۶۰ درصد از قراردادهای فصل جاری اعضای تیم را پوشش داده است و هیأت مدیره این باشگاه باید ظرف مدت ۳۰ روز بدهی ۵۸۰ هزار دلاری به گابریل کالدرون سرمربی پیشین آرژانتینی را پرداخت کند.

باید دید مدیران باشگاه که برای حل مشکلات مالی خواهان کمک‌های هواداران شده اند برای پیش خور کردن پاداش‌های آسیایی این تیم چه واکنشی نشان خواهند داد و چگونه از پس آن بر می آیند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *