پیروزی فنلاند مقابل دانمارک در شب اتفاق تلخ برای اریکسن

پیروزی فنلاند مقابل دانمارک در شب اتفاق تلخ برای اریکسن

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین بازی از دومین شب مرحله گروهی رقابت‌های یورو 2020، امشب (شنبه) تیم‌های ملی فوتبال دانمارک و فنلاند در گروه B از ساعت 20:30 در ورزشگاه پارک شهر کپنهاگ به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی یک بر صفر فنلاندی‌ها به پایان رسید.

در این بازی که کاملاً تحت الشعاع حادثه تلخ دقایق پایانی نیمه نخست یهنی بیهوش شدن کریستین اریکسن ستاره خط میانی تیم ملی دانمارک قرار گرفت، پویانپالو در دقیقه 60 با یک ضربه سر از فاصله‌ای نزدیک و به لطف اشتباه دفع ناقص کاسپر اشمایکل دروازه‌بان حریف، تنها گل مسابقه را به ثمر رساند. دانمارکی‌ها در دقیقه 74 این بازی به لطف پنالتی که یوسف پولسن با زیرکی از آرایوریمدافع فنلاند گرفت، می‌توانستند بازی را به تساوی بکشانند اما هویبیرگ این پنالتی را به هدر داد.

این دیدار پس از وقوع حادثه تلخ برای اریکسن یک ساعت و چهل و هشت دقیقه معوق و در نهایت با نظر دست‌اندرکاران مسابقات، بازی از سر گرفته شد و پس از برگزاری دقایق پایانی نیمه اول، دو تیم فقط 5 دقیقه استراحت کردند و در ادامه نیمه دوم را آغاز کردند.

به این ترتیب دانمارکی‌ها در حالی بازی نخست خود در یورو 2020 را در خانه واگذار کردند که عملکردی بهتر و موقعیت‌های به مراتب بیشتری برای گلزنی داشتند. البته شوک حادثه‌ای که برای اریکسن رخ داد – کسی که جای خود را به ماتیاس ینسن داد – تأثیر منفی محسوسی روی عملکرد دانمارکی‌ها داشت و تا حدودی تمرکز آنها را برای غلبه بر همسایه شمالی خود در شبه جزیره اسکاندیناوی گرفت.

با این نتیجه فنلاند با 3 امتیاز در صدر جدول گروه B قرار گرفتند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *