پیروانی: زدن ۳ گل به بحرین نشان می‌دهد همه چیز خوب پیش رفته است/ قضاوت در مورد عملکرد اسکوچیچ زود است

پیروانی: زدن ۳ گل به بحرین نشان می‌دهد همه چیز خوب پیش رفته است/ قضاوت در مورد عملکرد اسکوچیچ زود است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

غلامحسین پیروانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی 3 بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان برابر بحرین گفت: وقتی با سه گل آنها را در زمین خودشان شکست می‌دهیم، نشان‌دهنده آن است که همه چیز عالی پیش رفته. بچه‌ها در این بازی واقعاً با غیرت و تعصب بازی کردند و نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند. این در حالی است که قبل از بازی هم فشار زیادی روی تیم ملی وجود داشت و ما اگر این بازی را نمی‌بردیم کارمان خیلی سخت می‌شد.

وی در ادامه تصریح کرد: ما جدا از سه گلی که زدیم چند موقعیت خوب دیگر هم داشتیم، ولی مسئله مهم گرفتن سه امتیاز بود. البته کار تیم ملی تمام نشده است و ما باید در دو بازی بعدی هم نتایج لازم را گرفته و از گروه‌مان صعود کنیم. ما نباید بابت این برد مغرور شویم و باید با انگیزه بیشتر به مصاف عراق برویم، چرا که این تیم قوی‌تر از بحرین است. امیدوارم که در نهایت از گروه‌مان صعود کنیم و برای مرحله بعدی آمادگی بیشتری داشته باشیم.

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به برخی تردیدها در مورد عملکرد اسکوچیچ در تیم ملی اظهار داشت: دیکته نانوشته غلط ندارد. ما در حال حاضر نمی‌توانیم سرمربی تیم ملی را قضاوت کنیم و ایران بازی‌های زیادی را هم با این مربی انجام نداده است. قضاوت در مورد عملکرد سرمربی تیم ملی زود است و باید به کادر فنی زمان داده شود تا تفکراتش را پیاده کند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *