پیام آنچلوتی به راموس پس از جدایی او از رئال مادرید

پیام آنچلوتی به راموس پس از جدایی او از رئال مادرید

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برخلاف میل کارلو آنچلوتی، سرخیو راموس از رئال مادرید جدا شد. کارلتو چندی پیش، زمانی که به نظر می‌رسید مذاکرات شاگرد سابقش با رئالی‌ها به بن‌بست خورده است، گفت امیدوار است که مدافع میانی 35 ساله کهکشانی‌ها در این تیم بماند. با این حال کاپیتان رئال مادرید پس از 15 سال حضور در سانتیاگو برنابئو این تیم را ترک کرد و آنچلوتی هم در فصل آینده باید به فکر جانشینی مطمئن برای او در قلب خط دفاعی رئال باشد.

آنچلوتی در واکنش به خداحافظی راموس از رئال مادرید که روز گذشته (پنجشنبه) با یک نشست خبری جنبه رسمی به خود گرفت، توئیتی منتشر کرد. او با گذاشتن عکسی از راموس در شب قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2014 نوشت: سرخیوی عزیز، من هرگز چیزهایی را که در کنار هم تجربه کردیم، از یاد نمی‌برم. موفق باشی کاپیتان.

راموس در فینال لیگ قهرمانان اروپای سال 2014 که رئال مادرید تا دقایق پایانی از اتلتیکومادرید عقب بود، گل تساوی تیمش را به ثمر رساند و در ادامه رئال مادرید در وقت‌های اضافه سه گل دیگر هم زد و دهمین قهرمانی‌اش را کسب کرد.

آنچلوتی در پایان فصل گذشته با ترک اورتون به رئال مادرید برگشت تا جانشین زین‌الدین زیدان شود و دومین دوره مربیگری‌اش را در این تیم آغاز کند.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *