پرسپولیس حامی داشت به قهرمانی عادت نمی‌کرد/ ضعف بزرگ تراکتور

پرسپولیس حامی داشت به قهرمانی عادت نمی‌کرد/ ضعف بزرگ تراکتور

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

ابوالفضل حاجی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فوتبال کشور با شکست یک بر صفر تراکتور تبریز گفت: قطعا پرسپولیس به حق خودش در این بازی رسید و توانست با مدیریت صحیح در آن به یک جام دیگر در فوتبال باشگاهی برسد.

وی که سابقه پوشیدن پیراهن هر دو تیم را دارد درباره عملکرد تراکتور افزود: این تیم در سوپرجام بازی بدی انجام نداد اما خیلی هم خوب نبود. تراکتور روند بهتری نسبت به گذشته پیدا کرد اما توان بردن پرسپولیس را نداشت. این تیم همچنان با تراکتور مورد نظر هواداران پرشور خود فرق دارد.

کارشناس فوتبال ایران درباره صحبت‌های رسول خطیبی سرمربی تراکتور در توجیه شکست مقابل پرسپولیس تصریح کرد: فکر نمی‌کنم پرسپولیس برای بردن این همه جام نیاز به حمایت‌های خارق‌العاده و ویژه داشته باشد. بازیکنان این تیم کاملا یکدست شده‌اند و اهداف مشترکی را با ارکان مدیریت و کادر فنی دنبال می‌کنند. تیمی که پنج سال است استخوان بندی خود را حفظ کرده و حاشیه اندکی دارد باید هم قهرمانی‌های متوالی بیاورد. بهتر بود آقای خطیبی که عمر خود را در فوتبال گذشته است صحبت‌های فنی می‌کرد. این تیم اگر حامی غیرفنی داشت به قهرمانی عادت نمی‌کرد.

حاجی زاده نبود بازیکن مؤثر در مدیریت تیم تراکتور را دلیل اصلی عدم نتیجه‌گیری سرخپوشان تبریزی عنوان کرد و گفت: این تیم هنوز در داخل زمین رهبر ندارد. این تیم در ترکیب خود بزرگ‌تر ندارد. بازیکنان باتجربه‌ای در تراکتور حضور دارند اما شخصیت لیدر بودن را ندارند.

وی راجع به مشکلات مدیریتی باشگاه تراکتور که مدام در حال تغییر مسئولان خود است تاکید کرد: قبول دارم این مشکل سبب می‌شود که تراکتور ساختار لازم را نسازد. با این حال باید نسبت به پول‌هایی که محمدرضا زنوزی به عنوان مالک خرج کرد نیز توجه کرد. او لطف زیادی به تراکتور کرده است اما واقعا تنها بوده است. مسئولان شهری هیچ حمایتی از این تیم نمی‌کنند و این موضوع اتفاق خرسندی نیست. همه از تراکتور انتظار دارند اما هرگز کوچک‌ترین حمایتی از شهر تبریز به این تیم نشده است. او را نباید با آبراموویچ مالک چلسی مقایسه کرد. زنوزی چاه نفت ندارد که پول در جیبش تلنبار شده باشد.

حاجی زاده درباره اینکه آیا همچنان باید از رسول خطیبی حمایت شود گفت: او در آلومینیوم اراک تیم را خودش بسته بود و خیلی خوب هم نتیجه گرفت. اگر تراکتور همچنان نتیجه نمی‌گیرد به خاطر این است که تراکتور در اول فصل به خوبی بسته نشد.

وی درباره تأثیر نبود مسعود شجاعی و اشکان دژاگه گفت: آنها بازیکنان خیلی بزرگی بوده و هستند. کسانی هستند که سال‌ها بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بسته‌اند. با این حال فکر می‌کنم رفتن آنها چندان تأثیر منفی در این تیم نگذاشت. تراکتور واقعا مشکل بازیکن دارد که برای این تیم خطرساز شده است.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *