پرسپولیس برای جام گرفتن باید از امروز شروع کند

پرسپولیس برای جام گرفتن باید از امروز شروع کند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

ناصر ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دیدار سوپرجام امروز پرسپولیس و تراکتور تبریز گفت: رقابت‌های فوتبال باشگاهی به دلیل برگزاری دیدارهای ملی تعطیل شده بود و باشگاه‌ها قطعاً از دوران اوج خود فاصله گرفته‌اند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: فرسایشی شدن رقابت‌های لیگ برتر عامل بسیاری از مصدومیت‌ها است و امیدوارم در این مدت که تا پایان فصل باقی مانده است کمتر بازیکنی دچار مصدومیت شود.

وی راجع به شانس قهرمانی یکی از این تیم‌ها تاکید کرد: من فکر می‌کنم این قهرمانی در اعتماد به نفس هر یک از تیم‌های تراکتور و پرسپولیس تأثیر گذار است. شرایط پرسپولیس بهتر از تراکتور است اما فکر می‌کنم این تیم هم با توجه به مصدومیت‌ها و بازیکنانی که به خاطر حضور در تیم ملی کمترین حضور در تمرینات گروهی را داشته‌اند دچار مشکلاتی شود.

ابراهیمی افزود: پرسپولیس چهار جام پیش رو دارد و در تمام آنها نیز مدعی است. اگر پرسپولیس بتواند امروز به جام برسد قطعاً تأثیر زیادی در ادامه بازی‌های خود در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا دارد. این تیم اگر می‌خواهد قهرمانی‌های امسال را برای خود کند باید از جام امروز شروع کند.

کارشناس فوتبال ایران در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس باید تمام نگاه خود را معطوف به قدرت خط میانی اش کند. این تیم در خط دفاع و حمله مشکلی ندارد اما باید همچنان در جمع هافبک‌های خود خلاقیت و بازی‌سازی را بیشتر کند.

پرسپولیس برای جام گرفتن باید از امروز شروع کند

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *