پاکدل: فصل بعد برای من مهم است و باید بهترین تصمیم را بگیرم/ از اروپا پیشنهاد دارم

پاکدل: فصل بعد برای من مهم است و باید بهترین تصمیم را بگیرم/ از اروپا پیشنهاد دارم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

حامد پاکدل در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه باشگاه آلومینیوم درصدد تمدید قرارداد بازیکنانش است، گفت: این خیلی خوب است که یک باشگاه آینده‌نگری می‌کند و خوشبختانه شرایط طوری شده که دغدغه بازیکنان هم نسبت به سال‌های گذشته کمتر شده است. باشگاه طبق نظر کادر فنی قرار است با بازیکنانی که قراردادهای‌شان رو به اتمام است، مذاکره کند، ولی واقعیت این است که هنوز با من مذاکره رسمی صورت نگرفته است. البته به نظر می‌رسد بحث مذاکره با بازیکنان با ترتیب توسط باشگاه جلو برود. 

وی در پاسخ به این پرسش که «چه تصمیمی برای فصل بعد خواهد گرفت؟»، اظهار داشت: من از اروپا پیشنهاد دارم و چند تیم مطرح داخلی هم برای فصل بعد با من صحبت کردند ولی هنوز بازیکن آلومینیوم هستم و تصمیمی برای فصل بعد نگرفتم. البته می‌دانم که فصل آینده برای من بسیار مهم است، چون دوست دارم در فوتبال پیشرفت کنم و حتی به تیم ملی برسم به همین دلیل باید با بررسی همه پیشنهادها بهترین انتخاب ممکن را داشته باشم. فعلاً که چیزی مشخص نیست و باید فصل تمام شود.

پاکدل با انتقاد از طولانی شدن زمکان برگزاری مسابقات لیگ برتر، تصریح کرد: متأسفانه لیگ امسال فرسایشی شده و این موضوع با ناراحتی بسیاری از بازیکنان و مربیان همراه شده است. این موضوع حتی ممکن است با مصدومیت شدید بازیکنان مواجه شود که این اتفاق برای تیم ما هم رخ داد و میثم مجیدی را از دست دادیم. امیدوارم لیگ امسال هر چه زودتر تمام شود و بازی‌های فصل بعد با برنامه‌ریزی بهتری انجام شود.

مهاجم تیم فوتبال آلومینیوم درباره با موقعیت خوب این تیم در لیگ برتر و جام حذفی، خاطرنشان کرد: در تیم ما اتحاد و همدلی وجود دارد و همین موضوع باعث شده است تا نتایج خوبی بگیریم. مطمئناً به کسب سهمیه هم فکر می‌کنیم و امیدوارم در پایان فصل یک اتفاق خوب را رقم بزنیم تا هواداران و مردم شهر اراک را هم خوشحال کنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *