پاشایی: به تغییر حکم دیدارمان با سایپا خوش‌بین هستیم/ شانس قهرمانی پرسپولیس و سپاهان برابر است

پاشایی: به تغییر حکم دیدارمان با سایپا خوش‌بین هستیم/ شانس قهرمانی پرسپولیس و سپاهان برابر است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

حسین پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است. بعد از اعلام حکم دیدار با سایپا بازیکنان ما روحیه چندان خوبی نداشتند، ولی بازگشت مهدی تارتار به تمرینات شرایط روحی بازیکنان را بهتر کرد و آنها در بازی دوستانه با گل‌گهر و استقلال واقعاً عملکرد خوبی داشتند. ما تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذاریم و بازی‌های دوستانه با تراکتور و پرسپولیس هم به پیکان کمک خواهد کرد تا با آمادگی بیشتری در ادامه لیگ حضور داشته باشیم.

وی با اشاره به حکم کمیته انضباطی و اینکه آنها چقدر به تغییر این حکم امیدوار هستند، تصریح کرد: ما فقط خواهان اجرای عدالت هستیم و اگر اشتباهی صورت گرفته است، نباید اینطور باشد که سه امتیاز را از تیم ما بگیرند. وقتی یک زد و خورد کوچک ایجاد می‌شود کسی انتظار حکم اعدام را ندارد و ما هم انتظار نداریم بابت اتفاقی که در دقایق پایانی رخ داد، سه امتیاز را از پیکان بگیرند و به سایپا بدهند. افرادی که در کمیته استیناف حضور دارند، انسان‌هایی منصف هستند و ما به تغییر حکم بازی با سایپا خوش‌بین هستیم.

پاشایی همچنین در مورد رقابت نزدیک سپاهان و پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی و اینکه شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است، گفت: ما در ادامه لیگ با هر دو تیم روبه‌رو خواهیم شد. به نظرم من سپاهان و پرسپولیس تیم‌های خوب و باکیفیتی هستند و هر دو تیم پتانسیل قهرمانی را دارند. واقعاً نمی‌توان پیش‌بینی کرد کدام تیم قهرمان خواهد شد. من شانس هر دوی آنها را برابر می‌دانم.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *