پاسخ مدافع لاتزیو به ادعای جنجالی مدیربرنامه ایتالیایی

پاسخ مدافع لاتزیو به ادعای جنجالی مدیربرنامه ایتالیایی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ادعای جنجالی مدیربرنامه ایتالیایی وینچنزو مورابیتو در یک برنامه تلویزیونی درباره یکی از بازیکنان تیم لاتزیو با واکنش یکی دیگر از بازیکنان این تیم و طرح شکایت علیه مورابیتو همراه شد.

مورابیتو در یک برنامه در شبکه تلویزیونی رای 3 ایتالیا که دوشنبه شب پخش شد، عملکرد ودات موریقی مهاجم کوزویی تیم لاتزیو را زیر سؤال برد. او در پایان گفت‌و‌گویش به تصور خاموش بودن دوربین، این بازیکن را یک «الاغ مطلق» خطاب کرد و اظهار داشت: عملکرد او آنقدر بد است که هم‌تیمی‌‌اش استفان رادو می‌گوید در تمرینات حتی با دمپایی هم می‌تواند این بازیکن را مهار کند.

در واکنش به اظهارات مورابیتو، باشگاه لاتزیو بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن جملاتی از رادو برای تکذیب ادعای مدیربرنامه ایتالیایی درج شده است.

در این بیانیه به نقل از رادو آمده است: به دنبال اظهارات وینچنزو مورابیتو در یک برنامه تلویزیونی، من مایلم قویاً تأکید کنم که از سوی من هیچ‌گونه بی‌احترامی یا تلاش برای پایین آوردن سطح کیفی فوتبال هم‌تیمی ودات موریقی صورت نگرفته است. من هرگز اینگونه رفتار نکرده‌ام و نقل این جملات میان مردم شدیداً دارد به شهرت من لطمه می‌زند. از این رو من از وکلای خود خواسته‌ام که با پیگیری حقوقی در تمامی مراجع قضایی لازم از اعتبار من دفاع کنند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *