پاتلاینن: ایران را غافلگیر می‌کنیم

پاتلاینن: ایران را غافلگیر می‌کنیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میکسو پاتلاینن، سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ پیش از دیدار برابر ایران در چارچوب انتخابی جام جهانی 2022 گفت: ما با یکی از قدرتمندترین تیم‌های گروه‌مان مواجه می‌شویم. ایران بهتر از ماست اما بازیکنان هنگ‌کنگ برای مردم کشورشان مبارزه می‌کنند.

وی افزود: آنها (بازیکنان ایران) در سطح بالاتر، قدرتمندتر و سرعتی‌تر از بازیکنان هنگ‌کنگ هستند و توانمندی‌های بیشتری نسبت به ما دارند. ایران با بهره‌مندی از بازیکنانی که در لیگ‌های اروپایی حضور دارند می‌تواند بازی را با سرعت بیشتری پیش ببرد. بازیکنان هنگ‌کنگ به اعتماد به نفس و روحیه مبارزه نیاز دارند تا بتوانند ایران را در دیدار فردا غافلگیر کنند. اگر بازیکنانم قواعد اساسی بازی را رعایت کنند هنگ‌کنگ هرگز نمی‌میرد. همه فردا باید برای بازی مصمم و آماده باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ در خاتمه اظهار داشت: حمایت هواداران فوتبال هنگ‌کنگ را به خوبی احساس می‌کنم. هر زمانی که آنها را در خیابان می‌بینم نگرش مثبتی به تیم ملی کشورشان دارند.

دیدار تیم ملی فوتبال ایران در دور برگشت مسابقات گروه C انتخابی جام جهانی در قاره آسیا ساعت 19 فردا  (پنجشنبه)  در ورزشگاه شیخ محمد آل خلیفه منامه برگزار می‌شود.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *