وعده دیرهنگام برای شروع جلسات انضباطی در باشگاه پرسپولیس

وعده دیرهنگام برای شروع جلسات انضباطی در باشگاه پرسپولیس

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سیدمجید صدری رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با ابراز تأسف مجدد بابت درگذشت زنده‌یاد حمید جاسمیان، پیشکسوت و عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس، خبر از معرفی عضو جدید این کمیته در روزهای آینده و آغاز به فعالیت دوباره آن داد.

وی در این ارتباط گفت: در پرسپولیس یا هر جایی که حضور پیدا می‌کنیم در قبال امانتی که به ما سپرده می‌شود، مسؤول هستیم. در یک باشگاه ورزشی حضور و فعالیت کمیته انضباطی هم لازمه حفظ نظم و انسجام به عنوان رکن اقتدار مجموعه و حفظ منافع آن است که البته فلسفه ما در کمیته انضباطی، قانونمندی در کنار تعامل است

صدری ادامه داد: این کمیته راه‌اندازی شده بود ولی متأسفانه در عین ناباوری، آقای جاسمیان که از نامداران تاریخ باشگاه بود، را از دست دادیم. این داغ هنوز برای ما تازه است و هرگاه به یاد ایشان می‌افتیم با آن مرام و مهربانی که داشتند، متأثر می‌شویم.

رئیس هیأت مدیره که ریاست کمیته انضباطی باشگاه را نیز برعهده دارد، تاکید کرد در روزهای آینده با معرفی عضو جدید، این کمیته، فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

گفتنی است؛ در حال حاضر، سیدمجید صدری و مرتضی دریس ملائکه دو عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، صدری در حالی خبر از تشکیل دوباره کمیته انضباطی را داد که این تیم هیچ جلسه‌ای با توجه به برخی تخلفات بازیکنان خود برگزار نکرد.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *