واینالدوم در آستانه پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن

واینالدوم در آستانه پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، «رادیو مونت‌کارلو» فرانسه خبر داد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در رقابت با بارسلونا بر سر جذب جورجینیو واینالدوم پیروز شده است. طبق این گزارش پاریسی‌ها با ارائه پیشنهادی بهتر نسبت به بارسا، این هافبک هلندی را برای پیوستن به تیم تحت‌هدایت مائوریسیو پوچتینو متقاعد کرده‌اند. پاری‌سن‌ژرمن با ربودن این بازیکن از چنگ بارسلونا، ضربه بزرگی به خوان لاپورتا و هیئت مدیره باشگاه بارسلونا زد.

همچنین روزنامه فرانسوی «پاریزین» مدعی شد که این هافبک 30 ساله قرار است به زودی در تست‌های پزشکی پاری‌سن‌ژرمن شرکت و سپس قرارداد سه ساله‌ای را با این باشگاه امضا کند. طبق این گزارش PSG دستمزدی دو برابر دستمزد پیشنهادی بارسلونا به واینالدوم پیشنهاد داده که همین موضوع سبب شده نظرش در خصوص انتخاب تیم بعدی‌اش تغییر کند، این در حالی است که تماس مستقیم پوچتینو با او نیز در گرفتن این تصمیم بی‌تأثیر نبوده است.

اخیراً فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا مدعی شده بود بارسلونا در آستانه عقد قرارداد با جورجینیو واینالدوم تا سال 2024 قرار دارد. این هافبک 30 ساله که قراردادش با لیورپول در پایان ماه جاری (ژوئن) به پایان می‌رسد، از سال 2016 در لیورپول عضویت دارد. وی در این مدت در 236 بازی برای سرخپوشان مرسی‌ساید به میدان رفت و 22 گل هم به ثمر رساند.

هافبک پیشین تیم‌های فاینورد، پی‌اس‌وی آیندهوون و نیوکاسل در این مدت به تیم تحت‌هدایت یورگن کلوپ برای کسب یک قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها کمک کرد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *