واکنش آلگری به اتهام پولشویی

واکنش آلگری به اتهام پولشویی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس به گزارش نشریه «لاوریتا» ایتالیا که در آن آمده است؛ این مرد ایتالیایی به خاطر متهم بودنش به نقض قوانین مبارزه با پولشویی تحت پیگرد قانونی است، واکنش نشان داد.

لاوریتا مدعی شده که  آلگری، کسی که به تازگی به نیمکت بانوی پیر برگشته است، به دلیل داشتن چند تراکنش مالی مشکوک، در مظان اتهام به پولشویی قراردارد و در همین راستا هم بانک ایتالیا (بانک مرکزی ایتالیا) در حال تحقیق در خصوص این پرونده است.

طبق این گزارش؛ آلگری دو مورد انتقال پول به خارج از کشور داشته که مبالغ آنها بالغ بر 350 هزار یورو بوده است. همچنین او متهم است که در فاصله سال‌های 2018 تا 2019 از طریق دور زدن قوانین مالی معادل 500 هزار یورو خرید داشته است.

آلگری اما به کلی این موضوع را رد کرد و در یک بیانیه به متهم شدن به پولشویی گفت: در خصوص خبری که درباره من منتشر شده، من با قاطعیت کامل خودم را از هرگونه فعالیت غیرقانونی یا بی‌قاعده مبرا می‌دانم و حتی بیشتر از آن ارتکاب هرگونه تخطی از مقررات مبارزه با پولشویی را تکذیب می‌کنم.

آلگری از سال 2019 که پس از 5 فصل حضور در یوونتوس اخراج شد بیکار بود تا اینکه ماه گذشته بار دیگر به این باشگاه و سکان هدایت این تیم را از شاگرد سابقش آندره‌آ پیرلو تحویل گرفت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *