هیات مدیره استقلال خیال مجیدی را راحت کرد/اتفاقات جدید در راه است

هیات مدیره استقلال خیال مجیدی را راحت کرد/اتفاقات جدید در راه است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، اوضاع بهم ریخته باشگاه استقلال که با وجود برگزاری نشست اعضای هیات مدیره با وزیر ورزش هنوز سروسامان نگرفته است، طی روزهای آینده با اتفاقات جدیدی روبرو خواهد شد تا شاید برای فصل آینده وضعیت آبی پوشان با ثبات بیشتری همراه شود.

در حالی که قرار بود مدیرعامل باشگاه استقلال یک هفته پس از برگزاری نشست با وزیر ورزش مصوبات هیات مدیره را اجرا و به اختلافات فی مابین پایان دهد اما همچنان این مشکلات در این باشگاه وجود داشت تا اعضای هیات مدیره ناچرا شوند بدون حضور احمد مددی نشست برگزار کنند.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال عصر امروز یکشنبه در غیاب احمدی مددی و در دفتر یکی از اعضا برگزار شده است که فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان نیز در این جلسه دقایقی را حضور داشته است.

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال که حامی فرهاد مجیدی هستند به وی اطمینان خاطر دادند که برای نقل و انتقالات فصل پیش رو مشکلی نخواهد داشت و هزینه‌های جذب بازیکن و تمدید قراردادها در اختیار او قرار می‌گیرد تا خیال وی راحت شود.

در این نشست همچنین موارد دیگری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که می‌تواند طی روزهای آینده خبرهای داغی را از این باشگاه به بیرون بدهد.

پس از این جلسه برخی اعضای هیات مدیره برای دیدار با مدیرعامل استقلال راهی ساختمان این باشگاه شدند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *