هم قسم شدیم تا عراق را شکست دهیم/ همه بازیکنان یک هدف دارند

هم قسم شدیم تا عراق را شکست دهیم/ همه بازیکنان یک هدف دارند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، احسان حاج صفی در نشست خبری قبل از دیدار تیم ملی فوتبال ایران و عراق گفت: از نظر شرایط تیمی، از بعد فنی و روحی و روانی بازی به بازی بهتر شدیم و الان خدا را شکر تیم برای بازی فردا آماده است و همه می‌دانیم بازی سختی داریم و همیشه بازی‌های ایران و عراق پرگل و جذاب بوده است. امیدوارم فردا هم یک بازی خوب باشد و همه مردم از دیدن این بازی لذت ببرند و بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم و مردم را خوشحال کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران افزود: از وقتی به بحرین آمدیم صحبت‌هایی ما بازیکنان باهم داشتیم و شرایط را کاملا درک می‌کردیم که در بازی‌های رفت، امتیازات را خیلی ساده از دست دادیم. بنابراین از وقتی آمدیم هم قسم شدیم که فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم. هم قسم شدیم و از ابتدا تنها یک هدف داشتیم، اینکه از این گروه صعود کنیم، چراکه واقعا لیاقت آن را داریم. همینطور هم شد و سه بازی خوب انجام دادیم و یک جو فوق العاده در تیم است.

ملی‌پوش فوتبال ایران ادامه داد: به همین خاطر تیم همیشه سرحال بود و انرژی مثبت داشتیم و انرژی‌هایی که از داخل ایران توسط مردم و پیشکسوتان به ما رسید و به ما کمک کرد و انرژی ما را چند برابر کرد تا بازی‌ها را خوب شروع کنیم. امیدوارم فردا هم یک بازی خوب و پر انرژی انجام دهیم تا برنده بازی شویم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *