هم‌سطح ایران نیستیم ولی باید برنده شویم/ طارمی بازیکن کلیدی است

هم‌سطح ایران نیستیم ولی باید برنده شویم/ طارمی بازیکن کلیدی است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در چارچوب بازی‌های برگشت انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعت ۲۱ فردا دوشنبه به مصاف بحرین می‌رود.

«هلیو سوزا» سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین در کنفرانس خبری پیش از دیدار ایران و بحرین که امروز در شهر منامه برگزار شد، پاسخگوی سوالات رسانه‌ها بود.

سوزا گفت: فردا بازی بزرگی با تیم ملی فوتبال ایران داریم. تیم ایران چندین دوره قهرمان آسیا شده و تیم قدرتمند آسیا و اول قاره محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: این تیم از بازیکنان بزرگ و با کیفیتی بهره می‌برد. مهدی طارمی یکی از بازیکنانی است که مهره مهم و کلیدی تیم ایران محسوب می‌شود. او تجربه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را داشته و بارها گلزنی کرده است.

سرمربی بحرین با بیان اینکه طارمی مهاجم خوبی برای ایران محسوب می‌شود تاکید کرد: تیم ایران بازیکنان خوبی دارد. ما مطمئناً هم‌سطح تیم ایران و ژاپن نیستم اما برای اینکه خود را به سطح بالای قاره آسیا برسانیم باید خودمان را در این مسابقه نشان دهیم و برنده از زمین بازی بیرون بیاییم.

سوزا افزود: در واقع ایران از بازیکنانی که در سرتاسر دنیا بازی می‌کنند، بهره می‌برد. نماینده‌ای دارد که در لیگ قهرمانان اروپا با تیمش قهرمان شده، یا بازیکنی که به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ روسیه انتخاب شده است. در داخل ایران نیز از بازیکنانی بهره می‌برد که تجربه بازی در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را دارند اما ما تیم یک سال و نیم گذشته نیستیم و خودمان را برای این چالش بزرگ آماده کرده‌ایم.

سرمربی بحرین در پایان گفت: با اینکه تیم اول گروه هستیم اما یک بازی بیشتر داریم و این دلیل نمی‌شود که تیم‌ها را دست کم بگیریم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *