هشدار وزیر دادگستری سوئیس به یوفا و فیفا در خصوص مجازات سوپرلیگی‌ها

هشدار وزیر دادگستری سوئیس به یوفا و فیفا در خصوص مجازات سوپرلیگی‌ها

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (یکشنبه) برخی منابع خبری از جمله نشریه رپوبلیکای ایتالیا اعلام کردند که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) تصمیم خود در مورد سه باشگاه یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا را به خاطر مخالفت با خروج از سوپرلیگ گرفته و قصد دارد حکم انضباطی آنها را قبل از آغاز یورو 2020 و حداکثر تا روز چهارشنبه هفته جاری اعلام کند.

در این گزارش‌ها آمده است که یوفا به تلافی پافشاری این سه باشگاه برای حفظ سوپرلیگ قصد دارد آنها را از حضور در فصل آینده رقابت‌های اروپایی محروم کند؛ هر چند برخی دیگر از رسانه‌ها هم اعلام کردند که این سه باشگاه ممکن است صرفاً جریمه نقدی شوند.

رپوبلیکا در بخشی دیگر از گزارش خود نوشته بود که سه باشگاه باقیمانده در سوپرلیگ با آگاهی از این موضوع، مقدمات فرجام‌خواهی از مراجع قضایی و دادگاه‌های مدنی را انجام داده‌اند.

در همین حال برنامه کاروسل در شبکه رادیویی کادناسر اعلام کرده است که وزیر دادگستری کشور سوئیس – کشوری که نهادهای حاکم بر فوتبال اروپا و جهان در آن مستقر هستند – به یوفا و فیفا در خصوص عواقب تلافی‌جویی از سه باشگاه یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا هشدار داده است. کاروسل ادعا کرده است که وزارت دادگستری سوئیس به فیفا و یوفا اعلام کرده که اجازه ندارند که هیچ اقدامی علیه این سه باشگاه انجام دهند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *