هافبک پدیده: برنامه‌ریزی لیگ ضربه شدیدی به بازیکنان می‌زند/ مقابل استقلال برد می‌خواهیم

هافبک پدیده: برنامه‌ریزی لیگ ضربه شدیدی به بازیکنان می‌زند/ مقابل استقلال برد می‌خواهیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

عرفان معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیت پدیده، گفت: بعد از آخرین مسابقه‌ای که در لیگ برتر انجام دادیم، چند روز استراحت کردیم و سپس استارت زدیم. در این مدت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و چند بازی دوستانه هم انجام دادیم که می‌توان به دیدار با ذوب‌آهن و گل گهر اشاره کرد. این بازی‌ها به ما کمک خواهد کرد و حداقل توانستیم در شرایط مسابقه قرار بگیریم و مسائل تاکتیکی را هم مرور کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی مسابقات لیگ برتر در فصل جاری اظهار داشت: متاسفانه مسابقات به شدت طولانی شد و این موضوع کار همه بازیکنان و حتی مربیان را سخت کرد. این نوع برنامه‌ریزی در آینده‌ای نزدیک آسیب شدیدی به بازیکنان خواهد زد، خصوصا اینکه قرار است لیگ فصل آینده هم خیلی زود شروع شود. امیدوارم لیگ فصل بعد طوری برنامه‌ریزی شود که تیم‌ها بعد از انجام 2 یا 3 بازی یک ماه استراحت نکنند. همین حالا هم می‌بینید که تعدادی از بازیکنان در تیم‌های مختلف مصدوم هستند و فرسایشی شدن لیگ واقعا آزاردهنده است.

بازیکن پدیده درباره دیدار روز دوشنبه پدیده با استقلال در شروع مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: استقلال تیم قابل احترامی است و قطعا بازی سختی برابر این تیم در پیش خواهیم داشت. هدف اول ما برد است و به چیزی جز گرفتن 3 امتیاز فکر نمی‌کنیم اما گرفتن حداقل امتیاز هم می‌تواند برای ما راضی کننده باشد. شرایط پدیده طوری است که در بازی‌های باقیمانده دنبال کسب بیشترین امتیاز هستیم تا در پایان لیگ جایگاه خوبی را به دست بیاوریم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *