هافبک بحرین: می‌خواهیم دوباره ایران را شکست بدهیم

هافبک بحرین: می‌خواهیم دوباره ایران را شکست بدهیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عبدالوهاب المالود در گفت‌وگو با سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، درباره شرایط تیم ملی فوتبال بحرین در دیدارهای باقیمانده گروه C مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های آسیا 2023 اظهار داشت: خودمان را به خوبی برای این بازی‌ها آماده کرده‌ایم و با یک مربی باتجربه و باهوش، واقعاً باانگیزه هستیم.

وی با اشاره به موفقیت‌های فوتبال بحرین در سال‌های اخیر تصریح کرد: پس از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات غرب آسیا و جام خلیج فارس جاه‌طلبی زیادی داریم. در مسابقات انتخابی جام جهانی در ادوار گذشته، تجربه لازم برای موفقیت در بازی‌های بزرگ را نداشتیم.

هافبک تیم ملی بحرین در مورد برتری یک بر صفر مقابل ایران در بازی رفت، تساوی یک – یک در مقدماتی جام جهانی 2014 برابر تیم ملی کشورمان را یادآوری کرد و گفت: به یاد می‌آورم هواداران در بازی سال 2011 در ورزشگاه حاضر بودند و سهم زیادی در این مسابقه داشتند، اما ایران در پایان بازی را مساوی کرد. در آخرین دیدار با این تیم توانستیم برتری خود را به خاطر اشتیاق هواداران و تجربه بازیکنان حفظ کنیم.

المالود با بیان اینکه بحرین به دنبال آغاز مجدد مسابقات و پیروزی در هر سه دیدار بعدی است، خاطرنشان کرد: هر سه بازی برای ما حیاتی محسوب می‌شوند و هدف ما این است که دوباره ایران را شکست دهیم. من در هر مسابقه به دنبال گلزنی هستم، اما کمک به تیم برای پیروزی و گرداندن توپ در زمین از همه چیز مهمتر است.

المالود با تمجید از هلیو سوزای پرتغالی بیان کرد: سرمربی تیم، نقش‌های مشخصی به بازیکنان در زمین داده و مهمترین نکته این است که او اطمینان زیادی به بازیکنان دارد؛ چیزی که به ما اجازه می‌دهد بیشترین تلاش خود را در زمین بکنیم. سوزا انگیزه زیادی دارد و این انگیزه به ما هم منتقل شده است. می‌خواهیم کاری را که توسط پیشینیان ما آغاز شد، به پایان برسانیم و کمک کنیم تا پرچم بحرین بالا باشد. اگر کنار یکدیگر باشیم، می‌توانیم آرزوی رسیدن به جام جهانی را محقق کنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *