هاشمیان: فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر به حل مشکلات نیست/ ملی‌پوشان با همه سلول‌های وجودشان تلاش کردند

هاشمیان: فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر به حل مشکلات نیست/ ملی‌پوشان با همه سلول‌های وجودشان تلاش کردند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وحید هاشمیان در سالن همایش‌های صداوسیما و در دیدار اعضای تیم ملی فوتبال با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و عبدالعلی علی‌عسگری رئیس سازمان صداوسیما، اظهار داشت: ابتدا این پیروزی را به مردم و جامعه ورزش کشور تبریک می‌گویم. این اتفاق در سایه تلاش سخت انجام شد. شکست برابر بحرین و عراق در بازی رفت و تصمیم ناعادلانه که ضد ایران گرفته شد و میزبانی را گرفتند، شرایط را برای تیم ملی سخت کرد. کشور ایران این ویژگی را دارد که هر وقت در شرایط سخت قرار بگیرد، کارهای بزرگی انجام می‌دهد. این کار، دوباره انجام شد و با توجه به اینکه کنار ملی‌پوشان بودم، دیدم که آنها با همه سلول‌های وجودشان به فکر ایران بودند و برای پیروزی تیم ملی تلاش کردند.

وی افزود: کادر پشتیبانی و فدراسیون هیچ کم و کاستی نگذاشت و در ادامه نیز، اتحاد ملی بین رسانه‌، مردم و مسئولان باعث شد که نتایج خوبی بگیریم تا باعث خوشحالی مضاعف در کشور شویم. وقتی فوتبال می‌تواند در شادی و غرور مردم تأثیر بگذارد، باید بیشتر به این ورزش بها داده شود. فوتبال تنها در بحث ورزش تأثیرگذار نیست، در بحث سیاسی، اقتصادی، اخلاقی و … تأثیرگذار است. 

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به مسابقات مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر، گفت: غرور ملی همیشه به تنهایی نمی‌تواند کاری کند و فوتبال ما نیاز به برنامه‌ریزی و حمایت همه جانبه مسئولان دارد. بازی‌های ما در مسابقات پیش‌رو سخت‌تر خواهد شد. کشورهای دیگر از نظر برنامه‌ریزی جلو‌تر هستند و کارشان را شروع کرده‌اند. فدراسیون فوتبال به تنهایی قادر به حل مشکلات نیست. امیدوارم پس از سپری کردن دور بعدی انتخابی جام جهانی باعث افتخار کشورمان شویم و بتوانیم نام ایران را در جهان پرآوازه کنیم. 

عزیزی خادم: من برای تیم ملی قرض کردم، این زیبنده فوتبال ایران نیست

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *