نکونام: همه در خانه ما چشم به بازی بسته و ضدحملات دارند/ با ۵ برد دیگر به سهمیه آسیایی می‌رسیم

نکونام: همه در خانه ما چشم به بازی بسته و ضدحملات دارند/ با ۵ برد دیگر به سهمیه آسیایی می‌رسیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جواد نکونام در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: فردا بازی مهمی مثل تمام مسابقات برای ماست و تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا بتوانیم موفق باشیم. می‌دانیم تمام تیم‌هایی که در ورزشگاه ما به میدان می‌آیند بازی بسته‌ای به نمایش می‌گذارند و چشم به ضدحملات دارند. آشنایی کامل با روش بازی نفت مسجدسلیمان داریم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا فردا بتوانیم به موفقیت برسیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم تا بتوانیم در کورس رقابت برای کسب سهمیه باشیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در ادامه افزود: قطعاً امیدوار به کسب سهمیه در لیگ برتر هستیم و می‌دانیم اگر از هشت بازی آتی بتوانیم پنج برد کسب کنیم، سهمیه را مال خود خواهیم کرد، اما هر بازی مهم است و شرایط خاص خودش را دارد. لیگ سختی داریم و تیم‌های قوی حاضر هستند. ما به مانند فصل قبل تمام سعی خود را خواهیم کرد تا به موفقیت برسیم.

وی در پایان درباره محروم و مصدوم تیم فولاد برای دیدار فردا نیز گفت: تا دل‌تان بخواهد مصدوم و محروم داریم. مشکلات عدیده‌ای وجود دارد که فردا پس از مسابقه در این خصوص صحبت خواهیم کرد که چه مشکلاتی داشته‌ایم و داریم. متأسفانه شرایط ایده‌آلی برای بازی فردا نداریم و شرایط‌مان اصلاً خوب نیست، اما تمام تلاش و تمرکز ما این است تا بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و به موفقیت برسیم. امیدوارم فردا بازی قابل قبولی ارائه کنیم تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.

ادامه دارد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *