نژادمهدی: می‌دانیم در ۷ بازی پایانی فرصتی برای اشتباه کردن نداریم/ سپاهان برای قهرمانی همه فاکتورها را دارد

نژادمهدی: می‌دانیم در ۷ بازی پایانی فرصتی برای اشتباه کردن نداریم/ سپاهان برای قهرمانی همه فاکتورها را دارد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

محمد نژادمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط سپاهان و روزهایی که این تیم در تعطیلات لیگ برتر سپری کرد، گفت: در صورت کلی باید بگویم که تعطیلی‌های متعدد برای لیگ خوب نیست و اکثر تیم‌ها در این مورد با چالش‌های زیادی مواجه می‌شوند. طبیعتاً بازیکنان هم از لحاظ ذهنی و بدنی خسته شوند، اما به هر حال آخرین تعطیلی مربوط به بازی‌های ملی بود. تیم ما هم با انجام تمرینات خوب، اردوی تدارکاتی و همچنین چند بازی دوستانه، خودش را آماده کرده و کادر فنی هم در تلاش است تا تیم ما در شروع مجدد لیگ بهترین شرایط را داشته باشد.

نژادمهدی با اشاره به دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان در اهواز خاطر نشان کرد: فولاد جزو تیم‌های خوب لیگ است و طبیعتاً کار ما در زمین حریف آسان نیست. البته برای قهرمان شدن باید در هر بازی به پیروزی فکر کنیم و الان موقعیت تیم ما طوری است که حتی در زمین حریف هم باید به فکر کسب سه امتیاز باشیم. با اینکه بازی سختی در پیش داریم، ولی تمام هدف ما این است که سه امتیاز را بگیریم تا موقعیت‌مان را در جدول بهتر کنیم.

مدافع میانی تیم فوتبال سپاهان درباره رقابت فشرده این تیم با پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی، اظهار داشت: پرسپولیس تیم باکیفیتی است و فکر می‌کنم جدا از سپاهان و پرسپولیس تیم‌های دیگری هم شانس خودشان را برای قهرمانی امتحان می‌کنند. ما می‌دانیم در چه موقعیت حساسی قرار داریم. از ابتدای لیگ تا الان با کسب نتایج خوب خودمان را به‌عنوان یکی از مدعیان جدی مطرح کردیم، ولی معتقدم که باید نتیجه این زحمات را در هفته‌های پایانی ببینیم. ما به خوبی می‌دانیم که در هفت بازی پایانی فرصتی برای اشتباه کردن نداریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا سپاهان قهرمان لیگ خواهد شد، تصریح کرد: در تیم ما همه فقط به قهرمانی فکر می‌کنند و اصلا به چیز دیگری فکر نمی‌کنند سپاهان همه فاکتورهای لازم برای قهرمانی را دارد و امیدوارم در پایان لیگ امسال جام را بالا ببریم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *