نونو در آستانه حضور روی نیمکت اورتون

نونو در آستانه حضور روی نیمکت اورتون

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از اینکه کارلو آنچلوتی قراردادش را با اورتون به صورت توافقی فسخ کرد تا هدایت رئال مادرید را برعهده بگیرد، مدیران این باشگاه کار خود را برای یافتن جانشین این مربی ایتالیایی آغاز کردند. رسانه‌های انگلیسی خبر می‌دهند که نونو اسپیریتو سانتو سرمربی چند فصل اخیر ولورهمتپون در آستانه معرفی به عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان مرسی‌ساید است.

فرهاد مشیری مالک ایرانی باشگاه اورتون، نونو اسپیریتو را گزینه اول خود برای جانشینی آنچلوتی در نظر گرفته و انتظار می‌رود این انتصاب از جانب او تا 48 ساعت دیگر شکل رسمی به خود بگیرد. نونو علاقه‌ زیادی به سرمربیگری اورتون دارد و با این شرایط به کارش در لیگ برتر انگلیس ادامه خواهد داد.

این مربی پرتغالی که تا سال 2023 با ولورهمپتون قرارداد داشت، با پایان یافتن فصل اخیر با توافقی دوجانبه قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد. پیش از این گفته می‌شد اسپیریتو سانتو گزینه سرمربیگری تیم‌هایی همچون لاتزیو و کریستال‌پالاس است.

نونوی 47 ساله که از سال 2017 هدایت ولورهمپتون را برعهده داشت و در فصل اول حضورش در این تیم، با گرگ‌ها قهرمان لیگ دسته اول انگلیس شد، در دو فصل گذشته این تیم را به رتبه هفتمی لیگ برتر رساند. فصل اخیر را در رده سیزدهم به پایان بردند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *