نوراللهی: می‌خواهیم در پایان فصل هدیه کوچکی به هواداران بدهیم

نوراللهی: می‌خواهیم در پایان فصل هدیه کوچکی به هواداران بدهیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احمد نوراللهی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور و کسب چهارمین سوپرجام این باشگاه گفت: به هواداران خوب‌مان تبریک می‌گویم، جای آنها خیلی خالی است. امیدوارم بتوانیم آخر فصل نیز با قهرمانی لیگ و جام‌حذفی دل آنها را شاد کنیم و در بازی‌های بعدی نیز موفق باشیم.

وی در خصوص رقابت شانه به شانه این تیم با سپاهان در لیگ برتر فوتبال گفت: شرایط سخت است و سپاهان نیز تیم خیلی خوبی است، اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بازی‌های باقیمانده را با موفقیت پشت سر بگذاریم و در آخر فصل هدیه کوچکی به هواداران بدهیم.

هافبک پرسپولیس درباره شرایط مالی سرخپوشان گفت: شرایط همیشه سخت بوده و مشکلات مالی همیشه در پرسپولیس وجود داشته است. شکایت‌ها و مطالباتی از قدیم بوده، اما امیدوارم این مشکلات مرتفع شود و بچه‌ها بتواند به کار خود ادامه دهند و مدیریت بتواند این کار را انجام دهد.

نوراللهی در خصوص اتمام قرارداد برخی بازیکنان پرسپولیس از جمله خودش گفت: این سؤالی است که باید از مدیریت باشگاه پرسیده شود، اما قرارداد 6، 7 بازیکن به اتمام رسیده و امیدوارم خودشان جواب بدهند.

وی در خصوص شایعات تغییر کادرفنی تیم ملی فوتبال گفت: نمی‌خواستیم در خصوص تیم ملی صحبت کنیم، اما خیلی خوشحالم توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. کادرفنی خیلی زحمت کشید، بازیکنان واقعا از جان‌شان مایه گذاشتند و مردم ایران نیز  انرژی مثبت خودشان را فرستادند. امیدوارم در مرحله بعد هم خیلی قوی ظاهر شویم و به جا‌م‌جهانی صعود و دل مردم را شاد کنیم.

هافبک تیم ملی در خصوص عملکرد اسکوچیچ گفت: از نظر من اسکوچیچ، کادرفنی و بچه‌ها واقعاً عالی بودند و یک کار گروهی انجام دادیم و با همدلی توانستیم به دور بعد صعود کنیم. کارمان واقعاً سخت شده بود و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. 

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *