نه باید از بحرین ترسید و نه می‌توان این تیم را دست کم گرفت

نه باید از بحرین ترسید و نه می‌توان این تیم را دست کم گرفت

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

پیروز قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار امشب تیم‌های ایران و بحرین اظهار داشت: وقتی AFC بحرین را به عنوان میزبان گروه سوم به دیگر تیم‌ها تحمیل کرد، مشخص شد کنفدراسیون فوتبال آسیا و در راس آن شیخ سلمان بحرینی چندان هم بی تمایل به صعود بحرین به جام جهانی نیستند. از همان زمان مشخص شد در این گروه اصلی ترین حریف ما بحرین و البته بهتر بگویم، میزبانی بحرین است.

مدافع سابق تیم ملی کشورمان گفت: اگر قرار باشد در خصوص این بازی فوتبالی صحبت کنیم، باید گفت کیفیت بازیکنان ما نفر به نفر به مراتب بهتر از تیم رقیب است. اما در نقطه مقابل بحرین به لحاظ تیمی شرایطی بهتر از تیم ما دارد چون با تدارک بهتری به این مسابقات آمده است. با این وجود کاملاً وزنه به سود تیم ایران سنگینی می‌کند.

قربانی تصریح کرد: بعضی‌ها بحرین را بیشتر از آنچه باید بزرگ کرده‌اند. قطعاً بحرین حریف قابل احترامی است که به هیچ وجه نباید آن را دست کم گرفت، اما این بحرین هراسی هم که برخی‌ها با بُلد کردن آمار بازی‌های قبلی راه انداخته‌اند درست نیست. نه باید از این تیم ترسید و نه باید آن را دست کم گرفت.

وی اضافه کرد: تیم ایران مملو از بازیکنان بزرگ و باتجربه است که خیلی از آنها در لیگ‌های معتبر خارجی ستاره تیم‌های خود هستند و این نفرات می‌توانند در سطح آسیا سرنوشت هر بازی بزرگی را به تنهایی رقم بزنند. به نظر من برای بازی امشب تنها کافی است بدشانس نباشیم تا به نتیجه‌ای که لازم داریم برسیم.

کارشناس فوتبال خاطرنشان ساخت: این بازی به لحاظ جدولی برای ما بسیار مهم است و شاید بتوان گفت این یکی از مهم‌ترین ایران – بحرین های همه تاریخ است. نمی‌دانم فضا در اردوی تیم ملی به چه شکل است، اما واقعاً امیدوارم تمرکز ملی پوشان ما توسط حاشیه سازی های احتمالی بحرینی‌ها بر هم نخورد.

نه باید از بحرین ترسید و نه می‌توان این تیم را دست کم گرفت

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *