نقاط ضعفی در تیم ملی وجود دارد/ انگیزه‌های ملی‌پوشان بالاست

نقاط ضعفی در تیم ملی وجود دارد/ انگیزه‌های ملی‌پوشان بالاست

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

رضا رجبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: انصافاً بازی خوبی از تیم ملی مقابل بحرین مشاهده کردیم و در یک جمله باید گفت بحرین حرفی در این بازی برای گفتن نداشت. البته باید کلید این موضوع را در انگیزه‌های بالای ملی پوشان کشورمان جستجو کرد. در این خصوص به صحبت‌های بعد از بازی سردار آزمون اشاره می‌کنم و انگیزه‌های زیادی که برای تلافی رفتار زشت بحرینی‌ها نسبت به ایران در بازی‌های گذشته به چشم می‌خورد. انگیزه‌ای که در صورت سردار موج می‌زد، تقریباً در تمام ملی پوشان ما وجود داشت.

مربی فوتبال بیان داشت: حفظ این انگیزه تا مراحل بالاتر و حتی صعود به جام جهانی الزامی است و حفظ این انگیزه‌ها می‌تواند برگ برنده‌ای باشد برای اسکوچیچ. با انگیزه بالا می‌توان نقاط ضعفی هم که وجود دارد را پوشش داد.

رجبی تصریح کرد: نباید این پیروزی باعث شود که برخی نقاط ضعف دیده نشود. ما بازی به مراتب دشوار تری مقابل عراق پیش رو داریم و باید حتی‌المقدور در این فاصله زمانی این نقاط ضعف را مرتفع نماییم.

مدافع پیشین فوتبال ایران گفت: تیم ملی ایران مشکلی در خط میانی و حمله ندارد و به خصوص خط حمله این تیم با حجمی از بازیکنان با کیفیت بین‌المللی مواجه است که دغدغه شیرین سرمربی تیم ملی انتخاب از بین آنهاست. اما متاسفانه در خط دفاعی ضعف‌هایی وجود دارد که نباید از دید کادر فنی تیم ملی دور بماند.

وی خاطرنشان ساخت: تیم ملی در دفاع کناری نیاز به بازسازی دارد. شاید محرمی و محمدی هنوز به شرایط آرمانی یا هماهنگی لازم با سایرین بازیکنان نرسیده باشند، شاید هم دلیل دیگری داشته باشد؛ اما هرچه هست، باید به شرایط خط دفاعی مخصوصاً در دفاع کنار سر و سامان بخشیده شود.

کارشناس فوتبال بیان داشت: اگر قرار به استفاده از بازیکنان غیر تخصصی در این پست باشد، بهتر بود به جای عقب آوردن یک وینگر بسیار خوب مثل وحید امیری، یک مدافع مثل مجید حسینی را در پست دفاع چپ بازی دهیم. حسینی بازیکن باتجربه‌ای است که می‌تواند شرایط دفاع کناری تیم ملی را سر و سامان دهد.

رجبی تاکید کرد: امیدوارم اعضای کادر فنی و بازیکنان در باد این پیروزی نخوابند، چون فوتبال کاملاً غیر قابل پیش بینی است و هر نتیجه‌ای در آن امکان پذیر است. ضمن اینکه ما حریفی بسیار خطرناک‌تر از بحرین به نام عراق را پیش رو داریم. تیمی که حتماً نسبت به بحرین لقمه گلوگیر تری است. اما قطعاً این امیدواری وجود دارد که ملی پوشان ما از پس این بازی هم به خوبی بر بیایند.

نقاط ضعفی در تیم ملی وجود دارد/ انگیزه‌های ملی‌پوشان بالاست

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *