نعمتی: ماشین‌سازی تقویت می‌شد، الان جایگاه خوبی در جدول داشتیم/ برای ماندن در لیگ برتر ناامید نمی‌شویم

نعمتی: ماشین‌سازی تقویت می‌شد، الان جایگاه خوبی در جدول داشتیم/ برای ماندن در لیگ برتر ناامید نمی‌شویم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

وحید نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تیمش برابر تراکتورسازی قبل از تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت: تیم ما از لحاظ امکانات، مسائل مالی و خیلی چیزهای دیگر شرایط خوبی ندارد، ولی با آمدن مالک جدید شرایط کمی بهتر شده است. در دربی تبریز نهایت تلاش خودمان را انجام دادیم که امتیاز بگیریم و بچه‌ها هم خیلی انگیزه داشتند تا برابر تیمی که در تبریز خیلی به آن توجه می‌شود، نتیجه بگیریم، ولی متأسفانه نتیجه را واگذار کردیم. ما بد بازی کردیم و در نهایت هم شکست خوردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا قبول داری سقوط ماشین‌سازی قطعی شده است؟»، تصریح کرد: کار ما خیلی سخت شده و باید این را قبول کنیم. اگر بعد از پیروزی برابر صنعت نفت آبادان، تیم ما با جذب چند بازیکن تقویت می‌شد و شرایط مالی بهبود پیدا می‌کرد الان وضعیت خوبی در جدول داشتیم. ما از لحاظ فنی تیم خوبی هستیم و در خیلی از بازی‌ها در دقایق آخر گل خوردیم. البته مشکلات تیم هم باعث شده بود تا تمرکز لازم را نداشته باشیم.

مدافع راست تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز همچنین خاطر نشان کرد: برخی از کیفیت فنی بازیکنان ما ایراد می‌گیرند، ولی باید بگویم که ماشین‌سازی بازیکنان خوبی دارد و اگر به تیم می‌رسیدند این اتفاقات رخ نمی‌داد. حالا هم باید تا آخرین هفته تلاش کنیم تا حداقل وجدان خودمان راحت باشد. ما برای ماندن در لیگ برتر ناامید نمی‌شویم، ولی اگر قرار است سقوط هم کنیم باید بازی‌های آبرومندانه‌ای به نمایش بگذاریم.

نعمتی در مورد عملکرد خودش در فصل جاری نیز اظهار داشت: من امسال بدشانسی آوردم و در شروع لیگ مصدوم شدم. وقتی به ترکیب برگشتم دوباره مصدوم شدم، ولی در ادامه شرایطم بهتر شد. من تلاش کردم تا عملکرد خوبی داشته باشم، ولی وقتی تیمی نتیجه نمی‌گیرد عملکرد بازیکن هم به چشم نمی‌آید.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *