نجات جان بازیکن نود ارومیه توسط پزشک چوکا

نجات جان بازیکن نود ارومیه توسط پزشک چوکا

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

علی لطیفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره تساوی یک – یک تیم نود ارومیه مقابل چوکای تالش در هفته بیست‌و‌نهم لیگ دسته اول اظهار داشت: یک کار غیر ممکن را در نود شروع کردیم. بعد از اینکه امتیازات لازم را با چوکا گرفتیم و این تیم در لیگ حفظ شد، حالا کارمان را تازه در نود آغاز کردیم.

وی افزود: در بازی با چوکا باید با اختلاف پنج، شش گل پیروز می‌شدیم. فوتبالی فراتر از لیگ یک بازی کردیم اما آیدین قویدل (دروازه‌بان چوکا) در بهترین روز ورزشی‌اش بود و چهار تک به تک را از ما گرفت. بچه‌ها چند موقعیت استثنایی را نیز از دست دادند و با بدشانسی برنده نشدیم.

سرمربی نود ارومیه در خصوص اینکه چقدر به بقای تیمش در لیگ دسته اول امیدوار است، گفت: به امید زنده‌ایم. اگر امید نداشتم به این تیم نمی‌آمدم. همه به من گفتند به نود نرو، این تیم نمی‌تواند در لیگ بماند، اما نه رفیق نماینده مجلس دارم و نه وزیر که تیم بالای جدولی به من بدهد. همیشه تیم‌های پایین جدول را گرفته‌ام. در مربیگری خودم را بچه می‌دانم ولی خدا را شکر در هر تیمی رفتم به وعده‌ای که دادم عمل کردم؛ آن هم در تیم‌هایی که کسی آنجا نمی‌رفت. 

لطیفی ادامه داد: فصل گذشته با اینکه چوکا را خودم نبسته بودم و وضعیتش فاجعه بود، تیم را در لیگ حفظ کردیم. در نود ارومیه هم با اینکه پنجره بسته بود و ما با تیم‌های امید و جوانان بازی می‌کنیم امید داریم این اتفاق رخ دهد.

وی در مورد اتفاق عجیبی که برای بازیکن تیم نود ارومیه در جریان دیدار با چوکا رخ داد، عنوان کرد: علی رشیدی وقتی می‌خواست آب بخورد، حلقه بالای بطری آب معدنی به گلویش رفت و نمی‌توانست نفس بکشد. خوشبختانه دکتر معبودی، پزشک تیم چوکا خیلی زود با دست این حلقه را از گلوی بازیکن ما درآورد و کار بزرگی کرد. خوشبختانه بازیکن ما مشکلی نداشت و بازی را ادامه داد.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *