ناصری: صنعت نفت از غیبت هواداران ضربه شدیدی خورد/ نتایج هفته‌های گذشته باعث اُفت روحی تیم ما شده بود

ناصری: صنعت نفت از غیبت هواداران ضربه شدیدی خورد/ نتایج هفته‌های گذشته باعث اُفت روحی تیم ما شده بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

عبدالله ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم‌، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: شرایط تیم ما خوب است و اردویی که در تهران برگزار کردیم قطعاً به تیم ما از لحاظ تاکتیکی کمک خواهد کرد. به دلیل نتایجی که صنعت نفت در هفته‌های گذشته گرفته بود از لحاظ روحی با مشکل مواجه شده بودیم و این نتایج باعث اُفت روحیه بازیکنان شده بود، ولی این اردو کمک کرد تا شرایط تیم ما از لحاظ روحی و فنی بهتر شود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطر نشان کرد: ما امسال در نیم‌فصل اول نتایج خوبی گرفتیم، ولی در ادامه بحران مالی باعث شد تا شرایط برای تیم‌مان سخت‌ شود و نتایجی که گرفتیم چندان خوب نبود. در بعضی از بازی‌ها هم اشتباهاتی داشتیم و البته گاهی اوقات هم به شدت بدشانس بودیم. حالا فرصت مناسبی را در اختیار داریم تا در بازی‌های باقیمانده خیلی خوب امتیاز بگیریم و خودمان را در جدول چند رتبه بالاتر ببریم.

ناصری با اشاره به غیبت هواداران فوتبال در ورزشگاه‌ها تصریح کرد: در حال حاضر در اکثر کشورهای اروپایی تماشاگران به ورزشگاه می‌روند و در جام ملت‌های اروپا هم شاهد هستیم که هواداران در ورزشگاه‌ها حاضر هستند. امیدوارم شرایط در ایران هم طوری پیش برود که خیلی زود هواداران فوتبال به ورزشگاه‌ها بیایند، چون فوتبال بدون تماشاگر معنی ندارد. ما واقعاً در بازی‌های خانگی از حمایت هواداران به خوبی بهره می‌بریم و صنعت نفت در این مدت از غیبت هواداران در ورزشگاه ضربه شدیدی خورده است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *