میلیچ: ۷-۶ ماه است که به من بی‌احترامی می‌شود/ یکی از دلایل اصلی مصدومیت من اثاث‌کشی بود

میلیچ: ۷-۶ ماه است که به من بی‌احترامی می‌شود/ یکی از دلایل اصلی مصدومیت من اثاث‌کشی بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هرویه میلیچ س از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل پدیده گفت: برد مهمی برای همه ‌بازیکنان و کادرفنی بود و فکر می‌کنم اختلاف امتیازی ما با تیم‌هایی پایین‌تر 5 امتیاز شد و امیدوارم هفته‌های آینده مبارزه کنیم تا به جایگاه مناسبی برسیم.

وی در خصوص وضعیت خودش با باشگاه استقلال تصریح کرد: درباره وضعیت چه باید بگویم، 6،7 ماه است که به من بی‌احترامی می‌شود. همه جزئیات را می‌توانم روی کاغذ بگویم. امروز به باشگاه رفتم تا حداقل درباره پول بلیت‌هایی که خودم پرداخت کنم صحبت کنم. ظاهرا آن پول‌ را هم قرار نیست پرداخت کنند. خیلی چیزها در رسانه‌‌ها از من مطرح می‌شود که صحت ندارد. الان می‌توانید از من بپرسید چه کسی استقلال را دوست دارد یا ندارد چون من معیار خوبی شده‌ام و از میان خبرهایی که درباره من مطرح می‌شود می‌توانم تشخیص دهم که چه کسی درست می‌گوید. 

مدافع استقلال در خصوص این موضوع که مربیان استقلال گفته‌اند میلیچ در اثاث‌کشی مصدوم شده است، خاطرنشان کرد: قبل از مصدومیتم به سراغ ماساژورم رفتم چون وقتی به ایران آمدم نتوانسته بودم خوب استراحت کنم. ماساژور به من گفت که حتی روغن برای ماساژ نداریم! جابه‌جایی‌های زیاد برای تمرینات همه بازیکنان را در معرض مصدومیت قرار داده است.  یکی از دلایل اصلی‌ مصدومیت من اثاث‌کشی بود. پیروزی امروز ما یک پیروزی 2 بر صفر نبود و خیلی ارزشمندتر بود چون با این شرایط  هم مربیان و هم بازیکنان به خاطر دل هواداران جنگیدند و کاراکتر و شخصیت‌شان را نشان دادند. 

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *