میرزاپور: امیدوارم تصمیم مسئولان فدراسیون برای تیم ملی عاقلانه باشد/ آرزوی هر مربی کار کردن با ملی‌پوشان ماست

میرزاپور: امیدوارم تصمیم مسئولان فدراسیون برای تیم ملی عاقلانه باشد/ آرزوی هر مربی کار کردن با ملی‌پوشان ماست

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

ابراهیم میرزاپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط مبهم ادامه همکاری اسکوچیچ با تیم ملی گفت: من نمی‌دانم فدراسیون فوتبال قرار است چه تصمیمی بگیرد، اما امیدوارم در نهایت مسئولان فدراسیون یک تصمیم عاقلانه بگیرند. ما زمان زیادی تا مرحله بعدی مسابقات مقدماتی جام جهانی در پیش نداریم و طبیعتاً انتخاب یک مربی جدید می‌تواند چالش‌های خاص خود را به همراه داشته باشد. طبیعتاً مربی جدید به زمان زیادی نیاز دارد تا با خصوصیات بازیکنان تیم ملی و شرایط فوتبال ایران آشنا شود که ما این زمان را در اختیار نداریم.

وی در ادامه با تمجید از عملکرد دراگان اسکوچیچ خاطر نشان کرد: ما شرایط سختی در مسابقات این مرحله داشتیم، ولی به خوبی توانستیم با چهار برد پیاپی به مرحله بعد برویم. دراگان در هفت بازی که هدایت تیم ملی را برعهده گرفت هفت پیروزی به دست آورده و طبیعتاً عملکرد او قابل قبول بوده است. فکر می‌کنم در حال حاضر بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی اسکوچیچ است، چون او شناخت کاملی از تیم ملی به دست آورده و بازیکنان هم ارتباط خوبی با این مربی دارند.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان اظهار داشت: مسئله مهم این است که اسکوچیچ توانست هماهنگی خوبی در تیم ملی ایجاد کند و بازیکنان هم رابطه خوبی با او دارند. در حال حاضر خیلی از مربیان دوست دارند که هدایت تیم ملی را برعهده بگیرند، چون تیم ما واقعاً بازیکنان باکیفیتی دارد و هر مربی آرزو دارد که با این نفرات کار کند. در نهایت امیدوارم که فدراسیون یک تصمیم عاقلانه و منطقی بگیرد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *